Microsite byla vložena dne:08.02.2018
ID microsite: 116692, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

ABAKRON, s.r.o. - Kamenolom Prosečnice

Kamelonolom, těžba žuly Gabro pro silniční stavitelství, obrubníky, prodej žulových kostek

Těžba kvalitní šedé žuly a bohatý žulový sortiment, jako jsou dlažební kostky, krajníky, haklíky či žulové bloky, valouny a menhiry seženete u společnosti ABAKRON, s.r.o. - Kamenolom Prosečnice.

Proslulé naleziště požárské šedé žuly, ProsečniceŠedá žula, odolná vůči špíně, teplotě i mechanickému zatíženíRychlá dodávka kvalitní žuly za výhodné ceny, Kamenolom Prosečnice

Sháníte žulové dlažební kostky či žulové krajníky té nejvyšší kvality?

ABAKRON, s.r.o. - Kamenolom Prosečnice je společnost se specializací na těžbu šedé žuly nebo tzv. žulového druhu Gabro, jehož naleziště má v našem regionu dlouholetou tradici. Výhody tohoto druhu kamene jsou zjevné; je to především jeho tvrdost a odolnost vůči teplotě, špíně i mechanickému zatížení, jež nám umožňuje zpracovávat žulu v různě velkých blocích a tvarech. V současnosti prodáváme a dodáváme žulu do různých odvětví, zejména do stavebnictví, silničního stavitelství či zahradní a krajinné architektury. Díky naší pokrokové kamenozpracující výrobě dnes dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, kteří si mohou vybrat z bohaté nabídky žulových dlažebních kostek, žulových krajníků, haklíků, obrubníku, valounů i lomového kamene či různě velkých kamenů jako výplň gabionů.

Kvalitní proslulá požárská žula jedině z kamenolomu v Prosečnici!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kámen
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba