Microsite byla vložena dne:08.02.2018
ID microsite: 116691, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

Vladimír Zelenka - vzservice

Nové a použití stavební stroje, náhradní díly a příslušenství, prodej a servis

Stavební, demoliční stroje a technika, příslušenství a spotřební materiál k těmto strojům prodává a servisuje společnost Vladimír Zelenka – VZ service, České Budějovice.

Vladimír Zelenka – VZ service, České Budějovice, prodej stavební technikyVladimír Zelenka – VZ service, prodej nové a použité stavební a demoliční  technikyVladimír Zelenka – VZ service, České Budějovice, prodej a servis strojů

Jste stavební společnost a uvažujete o koupi nové či zánovní techniky pro realizaci staveb? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Vladimír Zelenka – vzservice, sídlící v Českých Budějovicích, která se zaměřuje na prodej nových a použitých stavebních a demoličních strojů. V našem portfoliu jsou zařazeny například rypadla, rotátory, beranidla, bourací kladiva, drapáky, lžíce, demoliční nůžky, štípače… Dodáváme i veškeré příslušenství, náhradní díly a spotřební materiál jako pasové podvozky, hydromotory, čepy, břity, filtry i oleje. Zajišťujeme také servis veškeré techniky. Zákazníků rádi a ochotně poradíme s výběrem vhodného strojního vybavení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej a servis demoličních a stavebních strojů pro práci v nepřístupném terénu

Prodej a servis demoličních a stavebních strojů pro práci v ...

Prodej a servis stavebních a demoličních strojů, kráčivých rypadel, beranidel a dalších strojů a mechanizace pro práci v terénu nabízí firma Vladimír Zelenka - vzservice v Českých Budějovicích.

Vladimír Zelenka - vzservice