Microsite byla vložena dne:06.02.2018
ID microsite: 116648, počet zhlédnutí:  53

Zážitková cestovní kancelář, dárkové poukazy na kurzy přežití na Šumavě a tantrické masáže

Vydejte se do jižních Čech a poznejte krásu Šumavy všemi Vašimi smysly pomocí zážitkových programů, jež pro Vás organizuje společnost DCK West, družstvo - Zážitková cestovní kancelář z Klatov.

Zážitkové programy na Šumavě pro všechny věkové kategorieZážitek šitý přímo na míru Vašim představám, DCK West, družstvoVenkov v koňském sedle či pod rukama tantrických masérů

Šumavský venkov, jak ho neznáte, Vám naservíruje společnost
DCK West, družstvo - Zážitková cestovní kancelář, která se specializuje na zážitkové programy pro všechny věkové kategorie.

Kdo jiný by mohl znát šumavský venkov lépe než lidé, kteří v něm žijí celý život, a kteří budou velmi rádi Vašimi průvodci. Představíme Vám venkov v různých podobách pomocí zážitkových programů, pobytů, prohlídek, netradičních zájezdů i školních výletů. U nás si můžete vybrat zážitek šitý přímo na míru. Vyrazte se svými dětmi do koňského sedla nebo si vyzkoušejte Vaši fyzickou i psychickou odolnost v kurzu přežití. V závěru dne můžete zrelaxovat pod rukama tantrických masérů či masérek, které se postarají o harmonii Vašeho těla i duše. Všechny naše zážitkové programy si navíc můžete zakoupit ve formě elegantního dárkového poukazu.

Vychutnejte si Šumavu každým kouskem Vašeho těla s naší zážitkovou cestovní kanceláří, sídlíme v Klatovech.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY