Zadavatelem microsite je firma Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.Odolný velkoobjemový plastový kontejner na ovoce - prodej

Velkoobjemové plastové kontejnery, které Vaše ovoce ochrání před hnilobou, plísní a jinou zkázou, zakoupíte u specialisty na přepravní plastové obaly -
Schoeller Allibert s.r.o.Chystáte se k uskladnění ovoce a přemýšlíte, do čeho ho uložíte? V minulosti se ke sklizni používaly dřevěné přepravky, ale doba jde dopředu a díky novým technologiím byl v průběhu let vyvinut lepší způsob skladování úrody v podobě velkoobjemových plastových kontejnerů:

https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/paletove-kontejnery/
https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/produkty/jak-vybrat-kontejner-na-ovoce/

Naše ostravská společnost Schoeller Allibert s.r.o. vyvíjí, vyrábí a prodává velkoobjemové plastové kontejnery, které jsou v různých rozměrech, typech provedení a z různých materiálů.

Plastový kontejner na ovoce splňuje vyšší nároky na odolnost, hygienu, ochranu ovoce i údržbu. Materiálově je velmi stabilní, resistentní vůči plísním, vlhkosti a dalším nečistotám.

Velkoobjemový kontejner si zaslouží pečlivý výběr, proto se na nás neváhejte obrátit, velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vratné přepravní obaly, kontejnery pro automobilový průmysl - výroba, dodávka

Vratné přepravní obaly, kontejnery pro automobilový průmysl - výroba, dodávka

Schoeller Allibert s.r.o. je stabilním partnerem dodavatelů v Automotive. Spolupracuje na rozvoji manipulačních kontejnerů, které pomáhají výrobcům automobilů v zamezení plýtvání a snížení nákladů.


Přepravní obaly pro E-commerce, internetové podnikání - jednoduchá přeprava, distribuce i skladování

Přepravní obaly pro E-commerce, internetové podnikání - jednoduchá přeprava, distribuce i skladování

Vhodné přepravní obaly pro E-commerce, tedy internetové podnikání můžete zakoupit u firmy Schoeller Allibert s.r.o., která vám dodá přepravky vhodné pro jednoduchou distribuci, přepravu i skladování.


EuroClick®  - plastové přepravky vysoké kvality pro snadnou přepravu a skladování

EuroClick® - plastové přepravky vysoké kvality pro snadnou přepravu a skladování

Plastové přepravky EuroClick® vysoké kvality, které usnadní přepravu jakéhokoli zboží pro Vás připravila firma Schoeller Allibert s.r.o., která se specializuje na výrobu a vývoj přepravních obalů.


Plastové paletové přepravky, skládací i neskládací kontejnery, palety

Plastové paletové přepravky, skládací i neskládací kontejnery, palety

Společnost Schoeller Allibert s.r.o. vyrábí plastové přepravní obaly pro různé využití. Nabízí široké množství obalů - skládací i neskládací kontejnery, plastové paletové přepravky, palety a další.
>
>
>