FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázkaZadavatelem microsite je firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Vakuové systémy firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. prodává i montuje kompletní zakázky. Vakuové generátory, ejektory, senzory, tlakové spínače přetlaku, přísavky.Hledáte specialistu na vakuové systémy? Firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. nejen že prodává, ale i montuje zakázky. Konstrukční řada CONVUM.
Ejektory:
-vakuové generátory a ejektory na principu Venturiho trubice pro vytváření podtlaku, k dispozici jsou jednotlivé přístroje nebo kompletní jednotky včetně integrovaného připojení na řídící systémy.
Senzory:
-tlakové spínače přetlaku nebo vakua s rozpínací nebo spínací funkcí, pomocí programového menu je možné individuálně nastavit mnoho parametrů.
Přísavky:
-vakuové přísavky s širokými možnostmi využití, různé materiály, tvary a konstrukce pro nejrůznější aplikace.
Příslušenství:
-pro vakuové přístroje: filtr tlumič hluku škrtící ventil manometr.
a dále vakuové systémy konstrukční řada MODUFLEX
-vakuové generátory řady MODUFLEX pro použití v mnoha průmyslových aplikacích, snadná integrace do modulárního systému ventilových ostrovů řady Moduflex.

Katalogy s podrobným popisem naleznete na našich webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba a prodej průmyslové armatury, pneumatické válce, pohony, filtry

Výroba a prodej průmyslové armatury, pneumatické válce, pohony, filtry

Výroba, prodej průmyslových armatur, pneumatických válců, pohonů, pneumatické systémy, filtry, regulátory, hadice a další zakoupíte od firmy FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., z Brna.


Prodej pneumatické motory

Prodej pneumatické motory

Prodej pneumatické motory od firmy FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., která je distributorem firmy Parker a Parker-Origa, Parker Rectus, Parker Legris, Domnick Hunter.


Průmyslové armatury, kulové kohouty, klapky, pojistné ventily

Průmyslové armatury, kulové kohouty, klapky, pojistné ventily

Průmyslové armatury prodává firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. Rozšiřují stále sortiment výrobků.


Výroba, prodej průmyslových armatur, pneumatických prvků, ventilů

Výroba, prodej průmyslových armatur, pneumatických prvků, ventilů

Pneumatické systémy a průmyslové armatury. Výrobu pneumatických "ISO" válců, ale také krátkozdvihových a nestandardních válců, zajišťuje firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., z Brna.
>
>
>