Zadavatelem microsite je firma WALFER spol. s r.o. – Srubové domyPředstavujeme Vám roubenku Lopušánky - stavíme nízkoenergetické dřevěné domy na klíč

Společnost WALFER s.r.o se specializuje na výrobu nízkoenergetických domů z kvalitních vysušených dřevěných lepených lamel. Masivní dřevostavby dodáváme již více než 20 let v té nejvyšší kvalitě.V lokalitě Velkých Karlovic jsme vyrobili a smontovali typickou valašskou dřevěnici. Na původní suterén ze zdiva jsme postavili přízemí a podkroví, které má parametry nízkoenergetického domu.

Celý dům má stěny a příčky smontovány z lepených hranolů tloušťky 140 mm. Celá konstrukce krovu střechy je viditelná z podkroví. Tepelná izolace střechy je nadkrokevní položena na záklopu z palubek. Použili jsme kvalitní PUR desky a střešní krytina je z umělého šindele.

Dům má typické prvky valašské architektury, jako jsou obháňky a holubice ve štítech.

Obvodové stěny dřevostavby jsou zatepleny z venku minerální tepelnou izolací tloušťky 140 mm a provětranou fasádu tvoří vodorovný dřevěný obklad. Okna a dveře jsou EURO VI 68. Na kompletní ošetření dřevěných konstrukcí jsou použity speciální oleje a lazury DELTA.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba srubových, dřevěných domů, dřevostavby - zdravé a moderní bydlení

Výroba srubových, dřevěných domů, dřevostavby - zdravé a moderní bydlení

Výrobou srubových a dřevěných domů, dřevostaveb se zabývá firma Walfer s.r.o., které záleží na vašem zdravém a moderním bydlení. Sídlíme u Vsetína, blízko Zlína a stavby realizujeme po celém světě.


Srubové domy Walfer - masivní dřevostavby

Srubové domy Walfer - masivní dřevostavby

Srubové domy Walfer - masivní dřevostavby realizuje společnost Walfer s.r.o. Naše srubové domy Vás zaujmou svým krásným vzhledem i vůní dřeva.


Dřevostavby na klíč - výstavba přízemního dřevěného domu Chvalčov

Dřevostavby na klíč - výstavba přízemního dřevěného domu Chvalčov

Společnost WALFER s.r.o. se specializuje na výrobu srubových domů. Dokončili jsme dřevěnou stavbu - přízemní rodinný dům v Chvalčově.
>
>
>