Zadavatelem microsite je firma Svatební výzdoba POSPAKompletní svatební květinový servis - květinová výzdoba, květiny na svatbu, dekorace na stůl

Společnost POSPA zajišťuje v regionu Uherský Brod-Uherské Hradiště kompletní svatební květinový servis. Květinová výzdoba, veškeré květiny na svatbu i dekorace na stůl jsou připraveny na míru pro Vás.K přípravám svatby patří neodmyslitelně květinová výzdoba na svatbu, výhodou je zajistit si kompletní svatební květinový servis u jedné firmy.
V lokalitě Uherský Brod, Uherské Hradiště pro Vás veškeré dekorace a květiny na svatbu připraví společnost Svatební výzdoba POSPA.

Naše floristky připraví veškeré květiny na míru přímo pro Vás. Květinová výzdoba může být v mnoha stylech a barvách, důležité je, aby celkově vše ladilo ke svatebním šatům nevěsty a její kytici.

Svatební servis:
- dekorace do restaurace, na stůl, svatební tabuli
- výzdoba kaple, kostela, místa obřadu
- dekorace na auto nevěsty, ženicha
- kytice pro něvěstu, květiny pro ženicha, družičky, maminky
- květinové ozdoby do vlasů.

Dovoz květin dohodou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Svatební výzdoba, dekorace sálu, aut, svatební kytice

Svatební výzdoba, dekorace sálu, aut, svatební kytice

Společnost POSPA Uherský Brod již rozšířila své aktivity i na svatební dekorace. Obraťte se na nás ohledně svatební výzdoby sálu či auta, navážeme i svatební kytice a květiny pro ženicha a družbu.


Svatební floristika - svatební vazby, květiny, kytice pro nevěstu

Svatební floristika - svatební vazby, květiny, kytice pro nevěstu

V oboru svatební floristika má mnoho zkušeností Společnost POSPA Uherský Brod, působí v lokalitě Uherské Hradiště. Připraví svatební vazby, kytice pro nevěstu i ostatní svatební dekorace.