Zadavatelem microsite je firma Svatební výzdoba POSPAKompletní svatební květinový servis - květinová výzdoba, květiny na svatbu, dekorace na stůl

Společnost POSPA zajišťuje v regionu Uherský Brod-Uherské Hradiště kompletní svatební květinový servis. Květinová výzdoba, veškeré květiny na svatbu i dekorace na stůl jsou připraveny na míru pro Vás.K přípravám svatby patří neodmyslitelně květinová výzdoba na svatbu, výhodou je zajistit si kompletní svatební květinový servis u jedné firmy.
V lokalitě Uherský Brod, Uherské Hradiště pro Vás veškeré dekorace a květiny na svatbu připraví společnost Svatební výzdoba POSPA.

Naše floristky připraví veškeré květiny na míru přímo pro Vás. Květinová výzdoba může být v mnoha stylech a barvách, důležité je, aby celkově vše ladilo ke svatebním šatům nevěsty a její kytici.

Svatební servis:
- dekorace do restaurace, na stůl, svatební tabuli
- výzdoba kaple, kostela, místa obřadu
- dekorace na auto nevěsty, ženicha
- kytice pro něvěstu, květiny pro ženicha, družičky, maminky
- květinové ozdoby do vlasů.

Dovoz květin dohodou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Svatební floristika - svatební vazby, květiny, kytice pro nevěstu

Svatební floristika - svatební vazby, květiny, kytice pro nevěstu

V oboru svatební floristika má mnoho zkušeností Společnost POSPA Uherský Brod, působí v lokalitě Uherské Hradiště. Připraví svatební vazby, kytice pro nevěstu i ostatní svatební dekorace.


Svatební výzdoba, dekorace sálu, aut, svatební kytice

Svatební výzdoba, dekorace sálu, aut, svatební kytice

Společnost POSPA Uherský Brod již rozšířila své aktivity i na svatební dekorace. Obraťte se na nás ohledně svatební výzdoby sálu či auta, navážeme i svatební kytice a květiny pro ženicha a družbu.