Střešní okna výklopná i posuvná plus skládací posuvná střechaZajistíme montáž výklopných a posuvných střešních oken, dále můžeme namontovat skládací posuvnou střechu - Autoskla Kudrna-Car Kutná Hora, Nymburk, Benešov

Autoskla Kudrna-Car Kutná Hora, Nymburk, Benešov

Všem zájemcům o netradiční větrání ve vozu nabízíme kvalitní výklopná i posuvná střešní okna i s provedením posuvná skládací střecha. Váš vůz bude nejen dobře větraný což oceníte zejména v létě, ale i zažijete netradiční zážitek z jízdy.

Střešní okna výklopná

Okna typu GALILEO, TESI, INALFA SUNROOFS F400, F520 a F700 jsou klasického provedení ovládaná klikou i pákovým mechanismem s třípolohovou aretací otevření a pojistkou proti následnému otevření zvenčí. Okna mají tmavá skla s UV filtrem a jsou vybaveny zatahovacími roletkami.

Střešní okna výklopná i posuvná + skládací posuvná střecha

Okna typu LEONARDO, EVENT COMPACT a EVENT PLUS jsou zároveň i posuvná ve variantách s manuálním nebo elektronickým komfortním "One touch" ovládáním s funkcí automatického zavření při zamčení vozu.Zadavatelem microsite je firma 

Autoskla Kudrna-CarNaše společnost poskytuje komplexní služby týkající se technického zařízení budov - od projekční činnosti v oblasti větrání, klimatizace, vytápění a chlazení, přes poradenskou činnost, až po záruční a pozáruční servis.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Oprava a výměna autoskel, prasklého čelního skla, prasklin

Pneuservis Fiala Daniel Fiala

Oprava a výměna autoskel, prasklého čelního skla, prasklin

V případě, že se na vašem čelním skle u vozidla vyskytne jen velmi malá prasklina, tak doporučujeme neotálet a jít čelní sklo včas vyměnit do firmy Pneuservis Fiala v Prostějově.


Jednoduchá výměna autoskla zdarma, čelní sklo z pojištění

Autosklo TS Ostrava s.r.o.

Jednoduchá výměna autoskla zdarma, čelní sklo z pojištění

Jednoduchou výměnu autoskla zdarma realizuje společnost Autosklo TS Ostrava s.r.o., která spolupracuje s pojišťovnou a proto při pojištění za čelní či jiné sklo nic platit nemusíte.


Rychlá a kvalitní výměna autoskel, čelních skel

Autoservis Petr Štross Břeclav

Rychlá a kvalitní výměna autoskel, čelních skel

Autoservis Petr Štross v Břeclavi vám rychle, kvalitně a odborně vymění autosklo i čelní sklo. Jsme zde pro vás non-stop!


Expresní opravy a výměny autoskel Praha 9

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 9 - Hloubětín

Expresní opravy a výměny autoskel Praha 9

Čelní automobilové sklo je velmi náchylné na poškození. V případě nehody bude pravděpodobně první součástí vozu, která se poničí


Prasklina na čelním skle – oprava do 2 hodin bez nutnosti výměny skla

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 4 - Modřany

Prasklina na čelním skle – oprava do 2 hodin bez nutnosti výměny skla

Obáváte se kompletní výměny čelního skla Vašeho vozu kvůli prasklině? Nemusí to tak být, můžete ušetřit čas i peníze. AUTOSKLO SERVIS CZ s.r.o. z Prahy 4 nabízí opravy prasklin již za dvě hodiny.