Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Odborníky na oceňování hmotného i nehmotného majetku najdete u firmy
Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí ze Vsetína. Naši nezávislí znalci ocení Vaši nemovitost, podnik, akcie, know-how ad.


Oceňování a převody hmotného i nehmotného majetku
Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete znát její tržní hodnotu? Jsme společnost Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí ze Vsetína, která se zaměřuje na oceňování hmotného i nehmotného majetku včetně zjištění jeho tržní hodnoty. Naši odborníci Vám ocení vše od nemovitostí, obchodních korporací přes akcie, nepeněžité vklady až po nehmotný majetek, jako jsou ochranné známky a know-how. Oceníme Vám také věci za účelem převodu majetku, exekuce či dražby.

Naše společnost má bohaté zkušenosti s odhadem ceny movitého a nemovitého majetku a zaměstnává pouze kvalifikované nezávislé znalce, kteří se na tuto oblast úzce specializují. V současné době spolupracujeme s různými bankovními sektory, jako jsou ČSOB a.s., Česká spořitelna a.s., mBank a.s. a další.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Znalec, odhadce na oceňování majetku s dlouholetou zkušeností

Znalec, odhadce na oceňování majetku s dlouholetou zkušeností
Chcete znát hodnotu vašeho majetku a hledáte znalce, nebo odhadce na oceňování majetku, který bude spolehlivý a zkušený? Obraťte se na specialistu Ing. Tomáš Hurtu ze Vsetína.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí
www.hbreal.cz
Adresa

Adresa

Pod Babykou 285
Vsetín - Horní Jasenka 775 01

tomas.hurta@hbreal.cz
+420 737 263 904


Najdete nás také zde:

ARES
captcha