Microsite byla vložena dne:23.01.2018
ID microsite: 115428, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

TEEN engineering s.r.o.

Kompletní inženýrská a projektová činnost se zaměřením na průmyslové stavby a jejich části

Profesionální projektovou a inženýrskou činnost společně se zajištěním veškerých stavebních podkladů a povolení Vám zrealizuje společnost z Valašského Meziříčí TEEN engineering s.r.o.

Příprava a realizace průmyslových stavebPředprojektová a projektová příprava výrobních hal a závodůKvalitní projektové a inženýrské služby na evropské úrovni

Hledáte zkušené projektanty a inženýry, jež by Vám navrhli a zajistili vše potřebné pro stavbu Vaši výrobní haly?

Společnost TEEN engineering s.r.o. z Valašského Meziříčí poskytuje kompletní projektové a inženýrské služby, přičemž se specializuje především na přípravu a realizaci průmyslových staveb a jejich technologických částí. Dle platné legislativy Vám zajistíme vše od podkladů, výběrových zařízení přes potřebná povolení až po technický a stavební dozor a zajištění závěrečné kolaudace. Máme bohaté zkušenosti při přípravě a realizaci kompletních průmyslových staveb, jako jsou výrobní haly či závody, u kterých jsme zajišťovali veškerou předprojektovou a projekční přípravu včetně dodavatelů, dodávky a samotné realizace. Provádíme vysoce kvalitní a odbornou práci na evropské úrovni pro české i zahraniční investory.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY