Zadavatelem microsite je firma LION CROSS ARENA s.r.o.Spinning, indoor cycling - pravidelné lekce vysoce motivujícího kardio – vaskulárního cvičení

Přijďte do sportovně relaxačního centra LION CROSS ARENA s.r.o. ve Frýdku-Místku a zvyšte si fyzickou kondici na skupinové lekci indoor cyclingu, pod vedením zkušených lektorů.Ať už si chcete udržet či zvýšit fyzickou kondici, zredukovat váhu nebo jen uvolnit od každodenního stresu a negativních emocí, navštivte v našem sportovně relaxačním centru lekce indoor cyclingu, což je nejúčinnější a vysoce motivující kardio – vaskulární cvičení v posledním desetiletí, které probíhá na speciálních kolech - spinnerech.

Využijte lekce spinningu, který je určen pro všechny věkové kategorie, muže i ženy, zkrátka pro všechny, kdo chce mít ze sebe dobrý pocit a nenechá vyhrát výmluvy.

Každý jezdec si sám volí zátěž dle svých možností a cílů. Lekce probíhají pod vedením zkušených lektorů a tempo určuje rytmický hudební doprovod.

Chcete-li na sobě pracovat, indoor cycling je tou nejlepší volbou. Těšíme se, až společně šlápneme do pedálů!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výživový poradce, výživové poradenství a úprava hmotnosti

Výživový poradce, výživové poradenství a úprava hmotnosti

Hledáte-li výživového poradce, který by Vám pomohl ke správnému životnímu stylu, obraťte se na sportovně relaxační centrum LION CROSS ARENA s.r.o. ve Frýdku-Místku, zajišťující výživové poradenství.


Kruhový trénink - kondiční cvičení pro zlepšení duševní i fyzické stránky a flexibility kloubů a svalů

Kruhový trénink - kondiční cvičení pro zlepšení duševní i fyzické stránky a flexibility kloubů a svalů

Do dobré fyzické kondice se dostanete díky vyváženým cvikům kruhového tréninku pod vedením našeho týmu trenérů ve sportovně relaxačním centru LION CROSS ARENA s.r.o. ve Frýdku-Místku.
>
>
>