Microsite byla vložena dne:21.01.2018
ID microsite: 115397, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

Brtek, s.r.o.

Písek, štěrk, kačírek, zemina, prodej a rozvoz, recyklace stavební suti

Písek, štěrk, kačírek, lomový kámen, zemina, mulčovací kůra, prodej a rozvoz, recyklaci stavební suti, asfaltu, betonu zajišťuje společnost Brtek, s.r.o., okres Praha-východ.

Brtek, s.r.o., okres Praha-východ, prodej stavebního materiálu, písku, štěrkuBrtek, s.r.o., prodej a rozvoz štěrku, písku, kamene, kůry, recyklátuBrtek, s.r.o., recyklace a prodej recyklátustavební suti, betonu, živic, zeminy

Potřebujete stavební materiál i s dovozem? My Vám vše zajistíme. Naše společnost Brtek, s.r.o., sídlící v obci Šestajovice v okrese Praha-východ, se specializuje na prodej různých druhů a frakcí písku, štěrku, kačírek, lomového kamene a prachu. Dále si u nás můžete zakoupit zeminu a mulčovací kůru. Z našich služeb Vám nabídneme recyklaci stavební suti, betonu, asfaltových živic a zeminy, která spočívá v drcení a třídění. Tento typ recyklátu poskytujeme dále k prodeji. K veškerým objednávkám materiálu zajišťujeme i rozvoz na stavbu. 20 let na trhu zajišťuje klientům záruku kvality. V případě zájmu nás kontaktujte.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY