Microsite byla vložena dne:21.01.2018
ID microsite: 115394, počet zhlédnutí:  8
Zadavatelem microsite je firma

Antonín Pospíšil - M Monteza

Generální opravy a montáže strojních technologických celků, rotačních pecí, mlýnů a nádrží

Antonín Pospíšil - M Monteza je společnost z Čížkovic, jež poskytuje kompletní služby v oblasti montáží a oprav technologických celků strojírenského zařízení, ocelových konstrukcí a nádrží.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, nádrží různých rozměrů a tlakůAkce "Na klíč" v oblasti strojírenství a těžkého průmysluAntonín Pospíšil - M Monteza, společnost s bohatými zkušenostmi

Hledáte spolehlivou firmu, která by Vám opravila či namontovala strojní zařízení, jako jsou rotační pece či trubnaté mlýny? Společnost
Antonín Pospíšil - M Monteza se specializuje především na montážní činnost se zaměřením na generální opravy strojních zařízení, výrobu ocelových konstrukcí, nádrží různých rozměrů a tlaků. Provádíme rovněž montáže rozvodů všeho druhu, opravy rotačních pecí, trubnatých mlýnů, převodovek, a to v nejrůznějších oblastech strojírenství a těžkého průmyslu. Nedílnou součástí našich služeb jsou tzv. akce "Na klíč", kdy zajistíme vše od projektu, subdodavatelů, dodávky technologie, zkoušky a dalších nezbytných náležitostí.

O kvalitu a hladký průběh Vaší opravy či montáže se postarají naši vysoce kvalifikovaní pracovníci, kteří mají s výstavbou technologických celků bohaté zkušenosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Montáž a opravy technologických celků, strojního zařízení, ocelových konstrukcí, nádrží a potrubních rozvodů

Montáž a opravy technologických celků, strojního zařízení, ocelových ...

Výrobu, montáž nebo opravu technologických celků, strojních zařízení, potrubních rozvodů, ocelových konstrukcí realizuje firma M Monteza v Česku i Evropské unii.

Antonín Pospíšil - M Monteza