Zadavatelem microsite je firma Antonín Pospíšil - M MontezaGenerální opravy a montáže strojních technologických celků, rotačních pecí, mlýnů a nádrží

Antonín Pospíšil - M Monteza je společnost z Čížkovic, jež poskytuje kompletní služby v oblasti montáží a oprav technologických celků strojírenského zařízení, ocelových konstrukcí a nádrží.Hledáte spolehlivou firmu, která by Vám opravila či namontovala strojní zařízení, jako jsou rotační pece či trubnaté mlýny? Společnost
Antonín Pospíšil - M Monteza se specializuje především na montážní činnost se zaměřením na generální opravy strojních zařízení, výrobu ocelových konstrukcí, nádrží různých rozměrů a tlaků. Provádíme rovněž montáže rozvodů všeho druhu, opravy rotačních pecí, trubnatých mlýnů, převodovek, a to v nejrůznějších oblastech strojírenství a těžkého průmyslu. Nedílnou součástí našich služeb jsou tzv. akce "Na klíč", kdy zajistíme vše od projektu, subdodavatelů, dodávky technologie, zkoušky a dalších nezbytných náležitostí.

O kvalitu a hladký průběh Vaší opravy či montáže se postarají naši vysoce kvalifikovaní pracovníci, kteří mají s výstavbou technologických celků bohaté zkušenosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Montáž a opravy technologických celků, strojního zařízení, ocelových konstrukcí, nádrží a potrubních rozvodů

Montáž a opravy technologických celků, strojního zařízení, ocelových konstrukcí, nádrží a potrubních rozvodů

Výrobu, montáž nebo opravu technologických celků, strojních zařízení, potrubních rozvodů, ocelových konstrukcí realizuje firma M Monteza v Česku i Evropské unii.
>
>