Zadavatelem microsite je firma GEBAUER stavební práce s.r.o.Stavební firma, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, bytů, zednické práce, okres Opava

Kvalitní výstavbu a rekonstrukci Vašeho domu Vám zrealizuje firma z Vítkova u Opavy GEBAUER stavební práce s.r.o. Provádíme veškeré stavební a zemní práce s možností pronájmu stavebních strojů.


Hledáte spolehlivou firmu z okolí Opavy, která by Vám postavila či zrekonstruovala Váš byt či dům? GEBAUER stavební práce s.r.o. je stavební firma z Vítkova u Opavy, jež se zaměřuje na výstavbu nových domů, bytových a nebytových prostor či přípravu stanovišť včetně vyhloubení základů dané stavby. Součástí našich činností jsou kompletní zemní a výkopové práce, jako je budování kanalizace, demolice, případně pokládka zámkové dlažby.

Naší další službou je pronájem stavebních strojů s obsluhou; můžete si u nás zapůjčit traktor, bagr, vybírací válec, UNC, vibrační plošinu a další stroje. Všechny stroje jsou přitom pravidelně servisované a plně spolehlivé.

Postavíme či zrekonstruujeme Vám domov podle Vašich individuálních přání.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pokládka venkovní dlažby a zpevnění parkovacích a příjezdových ploch – kvalitní stavební a zednické práce

Pokládka venkovní dlažby a zpevnění parkovacích a příjezdových ploch – kvalitní stavební a zednické práce

Stavební firma GEBAUER stavební práce s.r.o. provádí kvalitní pokládku venkovní a zámkové dlažby a také zpevněných ploch jako jsou například parkoviště, příjezdové cesty, suché stání atd.
>
>
>