Krytý zimní stadion TEZA Hodonín, bruslení pro veřejnost, letní inline

Bruslení pro veřejnost, ledová plocha pro hokej a krasobruslení, letní inline, možnost pronájmu pro kulturní akce poskytuje krytý zimní stadion TEZA Hodonín, příspěvková organizace.Rádi sportujete, ať v zimně bruslíte nebo v létě na in-line bruslích? Tak neváhejte a navštivte náš krytý zimní stadion TEZA Hodonín, příspěvková organizace, kde si můžete zabruslit po celý rok. V zimním období nabízíme k pronájmu ledovou plochu, kterou mohou využívat skupiny, školy, sportovní oddíly hokeje a krasobruslení či jednotlivci při veřejném bruslení. V tomto období poskytujeme službu broušení ostří bruslí. V letních měsících je stadion k dispozici pro inline bruslení. Prostory stadionu si můžete pronajmou pro soukromé účely či pro pořádání kulturních akcí. V budově jsou k dispozici také kanceláře a bufety.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní ...

Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní ...

Jste sportovní nadšenci a hledáte vyžití v okresním městě Hodoníně? Vedete nebo zakládáte sportovní kroužek a sháníte moderní a vysoce kvalitní zázemí? Využijte služeb naší organizace TEZA Hodonín.


Krytý bazén, sportovní hala, zimní stadion a sportovní areál  v Hodoníně

Krytý bazén, sportovní hala, zimní stadion a sportovní areál v Hodoníně

Krytý plavecký bazén, sportovní hala, letní koupaliště, zimní stadion pro veřejné bruslení a sportovní areál či venkovní hřiště a skatepark v Hodoníně provozuje příspěvková organizace Teza Hodonín.


Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, ...

Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, ...

Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, zimní stadion, venkovní hřiště, sportovní areál U Červených domků, provoz a správa sportovních objektů.