Zadavatelem microsite je firma Silesia WM s.r.o.Vybavení a zařízení pro zimní stadiony, rolby, mobilní kluziště, mantinely a hokejové branky

Prvotřídní vybavení zimních stadionů včetně roleb na úpravu ledu, brusek bruslí, časomíry, mantinelů a sedaček Vám poskytne společnost Silesia WM s.r.o. z Ostravy.Udělejte Váš zimní stadion atraktivní s novým vybavením od společnosti Silesia WM s.r.o. z Ostravy. Naše firma Vám kompletně vybaví kluziště a vše kolem něj nejen potřebnými stroji na úpravu ledu, ale také dílčím zařízením, jež je součástí dnes už každého moderního zimního stadionu. Můžete si vybrat z bohaté nabídky roleb, brusek bruslí, mantinelů, sedadel, video rozhodčích, ale také veškerého hokejového vybavení, jako jsou hokejové branky, kabiny pro brankové rozhodčí, hokejové lajny, sítě a puky. V případě, že se ve Vaší blízkosti zimní stadion nenachází, rádi přijedeme a nainstalujeme mobilní kluziště přímo ve Vaší obci.

Přilákejte na led nové návštěvníky díky našemu novému vybavení!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mobilní kluziště představuje vhodné využití rovné plochy i v zimě – prodej a pronájem

Mobilní kluziště představuje vhodné využití rovné plochy i v zimě – prodej a pronájem

Prodej i pronájem mobilních kluzišť zajišťuje společnost Silesia WM s.r.o., která se dále zaměřuje na vybavení zimních stadionů - mantinely, rolby na úpravu ledu N-ICE.
>
>