Microsite byla vložena dne:11.01.2018
ID microsite: 114258, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o.

Restaurace se salónkem a venkovním posezením v centru jihočeského města České Budějovice

Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o. je stylovou restaurací nacházející se přímo v centru Českých Budějovic. Restaurace s dobrým jídlem, vínem a pivem, ideální místo pro rodinné a firemní oslavy.

Restaurace se salónkem a venkovním posezením v centru Českých BudějovicVynikající polévky, hotová jídla, steaky, saláty a domácí zákuskyGurmánský zážitek v jihočeském městě České Budějovice

Hledáte to pravé místo pro Váš svatební den, případně oslavu narozenin či firemní večírek? Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o. je příjemná restaurace ležící přímo v centru známého jihočeského města České Budějovice. Naše restaurace svým hostům nabízí nejen salónek, ale také dvě krásná venkovní posezení, a to buď na prostorném dvoře či romantické střešní terase. Ideální místo pro rodinné oslavy, svatby, promoce, ale rovněž firemní večírky či pravidelná posezení s přáteli.

Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet se vyznačuje vynikající kuchyní, plzeňským pivem z tanku a kvalitním vínem nejen z oblasti Moravy, ale z celého světa. U nás si pochutnáte jak na polévkách, hotovkách, steacích a salátech, tak i na pravém domácím pečivu a zákuscích vlastní výroby. Veškerá jídla jsou vždy čerstvá a připravována z těch nejlepších surovin.

Navštivte restauraci Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o. a zažijte nevšední gurmánský zážitek!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY