Zadavatelem microsite je firma Bosch Car servis Autoservis Opava


Zimní servisní prohlídka za akční cenu 99 Kč- kontrola správného fungování vozidla

Nechte si zkontrolovat Vaše vozidlo u autoservisu Bosch Car servis v Opavě, kde nyní probíhá zimní servisní prohlídka za akční cenu 99,- Kč.Nenechte nic náhodě a přijeďte s Vašim vozem do našeho autoservisu na zimní prohlídku. V rámci prohlídky za akční cenu, která probíhá v průběhu ledna a února v Opavě, Vám v našem Bosch Car servisu zkontrolujeme správné fungování vozidla a jeho částí:
- brzdové soustavy
- světlometů, stěračů a čelního skla
- provozních kapalin vozidla
- akumulátoru
- pneumatik
- bezpečnostní výbavy vozidla.

Prohlídneme vše potřebné tak, abyste si byli jistí, že Vaše vozidlo bude během zimní sezony v dokonalém stavu. Po domluvě Vám rádi odstraníme jakoukoli závadu. Zimní servisní prohlídky provádí zkušený tým automechaniků a slouží především ke kontrole připravenosti vozidla na zimní provozní podmínky.

Neváhejte a objednejte se na tuto zimní prohlídku za super cenu ještě dnes. Navíc probíhá soutěž, kdy všechny vyplněné protokoly z této prohlídky zařadíme do slosování o věcné ceny. Toto slosování proběhne v měsíci dubnu 2018 a výherce
budeme kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Servis osobních vozidel všech značek- profesionálně, rychle a se zárukou

Servis osobních vozidel všech značek- profesionálně, rychle a se zárukou

Společnost TQM - holding s.r.o. je moderní dopravní a logistická firma z Opavy, která provozuje Bosch Car servis, ve kterém Vám nabízí servis osobních vozidel a to rychle, profesionálně včetně záruky.


Autoservis, opravy a údržba osobních a lehkých užitkových vozidel - Bosch Car servis

Autoservis, opravy a údržba osobních a lehkých užitkových vozidel - Bosch Car servis

Truck servis v areálu TQM na Těšínské ulici v Opavě provozuje také Bosch Car servis. Ten provádí servis, opravy a údržbu osobních a lehkých užitkových vozidel.


Dekarbonizace -  čištění filtrů pevných částic (DPF) ve vozidlech s naftovými motory.

Dekarbonizace - čištění filtrů pevných částic (DPF) ve vozidlech s naftovými motory.

Společnost TQM - holding s.r.o. disponuje speciálním přístrojem pro čištění filtrů pevných částic. Pokud chcete provést dekarbonizaci filtru DPF, obraťte se na nás.


Plnění, servis a desinfekce klimatizace za zvýhodněné ceny

Plnění, servis a desinfekce klimatizace za zvýhodněné ceny

Společnost TQM - holding s.r.o. provozuje Bosch car servis, který je zaměřený na komplexní servisní služby, mezi které patří také plnění, servis a desinfekce klimatizace v Opavě a okolí.
>
>