Zadavatelem microsite je firma Metalšrot Tlumačov a.s.


Ekologická likvidace autovraků - zajistíme odvoz autovraku zdarma

Společnost Metalšrot Tlumačov provádí ekologické likvidace autovraků. Činnost zajišťuje pro zájemce z regionu Zlínský, Olomoucký kraj. Odvoz autovraku realizujeme zdarma.Pro dovozce, prodejce osobních automobilů a majitele vozů poskytuje firma Metalšrot Tlumačov službu ekologická likvidace autovraků.
Smluvně zajišťujeme službu nejen v regionu Zlínský, Olomoucký kraj, ale v rámci celé České republiky.

Po odevzdání Vašeho vozu Vám vydáme protokol o provedení ekologické likvidace, pro vyřazení autovraku z registru silničních vozidel.

Máme souhlas s provozem zařízení ke sběru, výkupu, využití odpadů a odstraňování autovraků kategorie nebezpečný odpad od Krajského úřadu Zlínského i Olomouckého kraje pro naše provozy - Tlumačov, Staré Město u Uherského Hradiště, Prostějov.

Technologický proces likvidace starého vozu má několik etap - málo opotřebované díly se použijí jako náhradní díly, nebezpečné látky se odstraní z autovraku. Vše co lze ekologicky zlikvidovat je určeno k likvidaci na drtícím a separačním zařízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sběr, výkup a zpracování kovového odpadu a barevných kovů

Sběr, výkup a zpracování kovového odpadu a barevných kovů

Váš partner pro sběr, výkup, zpracování kovového odpadu a barevných kovů na Zlínsku je společnost Metalšrot Tlumačov. Navštivte naše provozy v regionu Zlín, Olomouc, Hranice, Prostějov, Brno, Šumperk.


Výkup železa, barevných kovů, kovošrotu - recyklace kovového odpadu

Výkup železa, barevných kovů, kovošrotu - recyklace kovového odpadu

Společnost Metalšrot Tlumačov je Vaším partnerem pro výkup kovošrotu, železa a barevných kovů v lokalitě Zlínský, Olomoucký kraj, kde má několik provozů. Provádíme recyklace kovového odpadu.
>
>