Zadavatelem microsite je firma Lékárna U Panny Marie Pomocné, s.r.o.


Lékárna Suchdol nad Lužnicí

Lékárna U Panny Marie Pomocné, s.r.o. připravila pro zákazníky pocházející ze Suchdola nad Lužnicí a okolí kompletní sortiment léčiv na předpis i volně prodejných zdravotnických přípravků a pomůcek.Nejen při potížích, kdy Vám lékař předepíše léky, ale i při prvních příznacích nemoci navštivte Lékárnu U Panny Marie Pomocné, s.r.o. v Suchdole nad Lužnicí, kde mají připravený kompletní sortiment léků na předpis, ale také celou řadu volně prodejných zdravotnických pomůcek a přípravků, vitamínů a doplňků stravy, kojenecké a dětské výživy, zdravotní obuvi pro děti i dospělé, ale i vybraných veterinárních přípravků pro domácí mazlíčky.

Zkušení a ochotní lékárníci se Vám budou rádi věnovat pomohou Vám s výběrem konkrétního přípravku včetně podání informací o správném užívání. Další službou je také homeopatické poradenství.

Dbejte o své zdraví a navštivte Lékárnu U Panny Marie Pomocné v Suchdole nad Lužnicí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lékárna, léky, homeopatika, kosmetika, zdravotní obuv, Suchdol nad Lužnicí

Lékárna, léky, homeopatika, kosmetika, zdravotní obuv, Suchdol nad Lužnicí

Prodej léků, léčiv, potravinových doplňků, homeopatik, kosmetiky, zdravotnických pomůcek a zdravotní obuvi pro Vás zajišťuje Lékárna U Panny Marie Pomocné s.r.o. v Suchdole nad Lužnicí.


Léčiva, homeopatika a zdravotnické přípravky, bohatý lékárenský sortiment

Léčiva, homeopatika a zdravotnické přípravky, bohatý lékárenský sortiment

Kompletní lékárenský sortiment Vám nabízí Lékárna u Panny Marie Pomocné, Suchdol nad Lužnicí. Prodáváme léky, léčiva, homeopatika, kosmetiku, zdravotnické pomůcky i kvalitní zdravotní obuv.
>
>
>