Hotové garáže Cheb

Přemýšlíte, jak rychle postavit garáž, která ochrání Váš automobil a majetek? Společnost GLASIERT, s.r.o. z Chebu nabízí hotové monolitové garáže s rychlým dodáním a možností okamžitého využívání.


Hotové garáže Cheb k okamžitému usazení na pozemek
Garáž za jediný den? Ano, s nabídkou hotových monolitových garáží, které nabízí společnost GLASIERT, s.r.o. z Chebu, můžete mít garáž okamžitě a bez nepořádku ze stavby.

Při usazování garáže není zapotřebí ani lešení, ani skládka materiálu a nedochází ke znehodnocení pozemku. Garáž je okamžitě připravená k používání a v případě nutnosti lze celý skelet garáže přestěhovat na jiné místo.

Konečný vzhled garáže jako je fasádní barva a vrata samozřejmě přizpůsobíme požadavkům zákazníka pro dokonalé splynutí s domem v jednotný celek.

Naši odborníci jsou připraveni Vám poskytnout další podrobné informace o výhodách hotových garáží, stačí kontaktovat společnost GLASIERT, s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Garáže TEGA z prefabrikovaných modulů, pro jedno i více stání, výroba na klíč

Garáže TEGA z prefabrikovaných modulů, pro jedno i více stání, výroba na klíč
Prefabrikátové garáže TEGA, pro jedno i více stání, s možností volby rozměrů a využití Vám na zakázku vyrobí společnost GLASIERT, s.r.o., která má sídlo v Chebu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GLASIERT, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GLASIERT, s.r.o.
www.glasiert.cz
Adresa

Adresa

Hradební 62/2
Cheb 350 02

info@glasiert.cz
+420 355 335 145


Najdete nás také zde:

ARES
captcha