Zadavatelem microsite je firma Gymnázium Tachov


Všeobecné gymnázium Tachov

Pocházíte z Tachova a okolí a rozhodujete se, kde se bude dále vzdělávat Vaše dítě? Žákům sedmých nabízí možnost studia všeobecné šestileté Gymnázium s humanitárním zaměřením.Všeobecné šestileté Gymnázium Tachov s humanitním zaměřením nabízí možnost studia žákům od sedmé třídy, což je ideální doba pro přestup ze základní školy na vyšší formu vzdělávání.
O výuku našich studentů se starají vyučující, kteří mají potřebné vzdělání pro výuku konkrétních předmětů. Učebnice zapůjčujeme, odpadá tedy každoroční stres se sháněním a kupováním drahých nových knih. Samozřejmostí je zajištění školní jídelny a přístup studentům v tiskárně, kopírce a školní Wi-Fi.

V rámci školního a mimoškolního vzdělávání nabízíme mnoho aktivit, které rozšiřují praktické i teoretické poznávání našich studentů. Jezdíme na lyžařské výcviky, pořádáme zájezdy do Španělska, Německa, Británie, vymýšlíme výstavy a akce pro veřejnost nebo navštěvujeme divadelní představení.

Více o moderním přístupu Všeobecného gymnázia Tachov ke vzdělávání studentů se dozvíte při návštěvě otevřených dveří nebo na stránkách školy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Všeobecné šestileté gymnázium s přírodovědným i humanitním zaměřením

Všeobecné šestileté gymnázium s přírodovědným i humanitním zaměřením

Bohatou nabídku kulturních a sportovních aktivit, mimořádnou nabídku zájmových činností a hlavně kvalitní klasické vzdělání s přírodovědným nebo humanitním zaměřením najdete na Gymnáziu v Tachově.
>
>