Zadavatelem microsite je firma Kosmetika CAPRI spol. s r.o.


Péče o tělo - eshop - kosmetika pro citlivou pleť La Chévre + Le Chaton

Produkty péče o tělo od kosmetické značky Le Chévre a La Chaton jsou vynikající pro hydrataci a regeneraci citlivé pleti a zakoupíte je na eshopu společnosti Kosmetika CAPRI spol. s r.o.Dáváte při péči o tělo přednost kvalitním produktům určeným i pro tu nejcitlivější pleť? Pak bez obav vyzkoušejte produkty kosmetiky La Chévre a Le Chaton, které zakoupíte na eshopu společnosti Kosmetika CAPRI spol. s r.o.

Doporučujeme vyzkoušet například tělový krém s kozím máslem a bylinkami, který díky svému vysokého obsahu účinných hydratačních, zpevňujících a hlavně zklidňujících látek zajistí nejen potřebnou hydrataci pokožky, ale také její zpevnění a viditelně lepší vzhled. Naše kosmetika dosahuje výborných výsledků i při aplikaci na podrážděnou a intolerantní pokožku.

Kompletní nabídku produktů péče o tělo a pleť značky La Chévre a Le Chaton naleznete v eshopu Kosmetika CAPRI spol. s r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kosmetika La Ch?vre a Le Chaton - eshop – vlastní a originální receptury s kozím mlékem

Kosmetika La Ch?vre a Le Chaton - eshop – vlastní a originální receptury s kozím mlékem

Kosmetika CAPRI spol. s r.o. využívá k výrobě přírodní kosmetiky značky La Ch?vre a Le Chaton vhodné pro citlivou a náročnou pleť vlastní originální receptury. Veškeré produkty zakoupíte i na eshopu.


Péče o citlivou pleť - eshop - kosmetika La Chévre a Le Chaton

Péče o citlivou pleť - eshop - kosmetika La Chévre a Le Chaton

Máte citlivou pleť se sklonem k červenání nebo jen hledáte kvalitní anti-ageing krém? Vyzkoušejte účinné produkty péče o pleť Calme M a Platine S z nabídky kosmetiky La Chévre a Le Chaton.
>
>