Zadavatelem microsite je firma PEŠEK technology spol. s r.o.Stříkací zařízení a technika pro aplikaci barev a nanášení nátěrových hmot, prodej barev

PEŠEK technology spol. s.r.o. je společnost zabývající se poradenstvím a prodejem stříkacího zařízení pro aplikaci barev a nátěrových ploch. Jsme zkušená firma z Plzně s dvacetiletou praxí v oboru.Sháníte kvalitní techniku na nanášení nátěrových hmot a barev? Potřebujete poradit v oboru nanášení barev?

Jsme společnost PEŠEK technology spol. s. r. o. z Plzně a již přes dvacet let se aktivně zabýváme aplikací barev a nátěrových hmot. Za roky existence naší firmy jsme získali řadu certifikátů, ale především zkušeností, díky kterým jsme schopni poskytnout komplexní služby v oboru aplikace barev. Z našich služeb poskytujeme především poradenství, kdy Vám pomůžeme s ekologií a ekonomickým nanášení nátěrových hmot, dále prodej aplikační techniky a v neposlední řadě servis včetně zaškolení obsluhy, údržby a opravy. Naší další samostatnou činností je prodej průmyslových barev.

Přijďte si vybrat to nejvhodnější stříkací zařízení pro nanášení Vašich nátěrových hmot, prodáváme techniku té nejvyšší kvality.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>