Zadavatelem microsite je firma Obec Slapy u TáboraObec Slapy s výstavbou v blízkosti historického města Tábor, turistika v jižních Čechách

Obec Slapy je menší vesnice vzdálená pouze pár kilometrů od historického města Tábor. Slapy se vyznačují bohatým společenským životem, folklórními zvyky a velmi dobrou dopravní obslužností.Navštivte pravou jihočeskou vesnici Slapy a poznejte tradiční folklór této unikátní oblasti. Obec Slapy u Tábora je vesnice ležící pouze pár kilometrů od okresního města Tábor, jež obci zajišťuje velmi dobrou dopravní obslužnost.

Ve Slapech si přijdou na své všechny věkové kategorie, nachází se zde základní a mateřská škola, pošta, prodejny se smíšeným zbožím, ale také knihovna, restaurace a sportovní hřiště. Naše obec se vyznačuje bohatým společenským životem, počínaje několika občanskými organizacemi, jež pořádají nejrůznější akce pro děti i dospělé. Jako pravá jihočeská vesnice také udržujeme mnoho folklórních zvyků a tradic, jako je Masopust, Dětský den, Stavění máje a další pouťové veselice.

Obec Slapy se neustále rozrůstá, čímž zajišťuje dostatečné pracovní příležitosti, a nabízí rovněž velké množství turistických rozhleden, hradů a zřícenin.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Slapy u Tábora udržují místní i folklórní zvyky

Obec Slapy u Tábora udržují místní i folklórní zvyky

Místní i folklórní zvyky, vysokou občanskou vybavenost včetně pošty, knihovny a montessori školy a velmi dobrou dopravní dostupnost okolních měst nabízí obec Slapy u Tábora.
>
>