Microsite byla vložena dne:07.01.2018
ID microsite: 112182, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

ARDENT Corp. s. r. o.

Zábradlí kovové, nerezové, dřevěné, prosklené, zakázková výroba, okres Prostějov

Zábradlí do interiérů i exteriérů, kovové, nerezové, dřevěné, prosklené, na schodiště, balkony či tribuny vyrábí na zakázku společnost ARDENT Corp. s. r. o., okres Prostějov.

ARDENT Corp. s. r. o., okres Prostějov, zakázková výroba zábradlíARDENT Corp. s. r. o., výroba zábradlí na balkovy, terasy, schody, tribunyARDENT Corp. s. r. o., výroba skleněného, kovového, dřevěného a kombinovaného zábradlí

Máte patrovou budovu se schodištěm a potřebujete nebezpečné prostory zajistit ochrannými prvky proti pádu? V tomto případě využijte služeb naší společnosti ARDENT Corp. s. r. o. sídlící v okrese Prostějov, která Vám dodá zábradlí dle Vašich požadavků. Zajišťujeme nejrůznější typy a styly zábradlí z různorodých materiálů jako kov, nerez, dřevo, sklo, plast či různé kombinace. Vyrábíme na zakázku zábradlí do interiérů i exteriérů, na balkony, terasy, francouzská okna, schodiště různých tvarů, lávky, tribuny. Práci provádíme z vysoce kvalitních a prověřených materiálů. Naší prioritou je bezpečnost a spokojenost zákazníků.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY