Microsite byla vložena dne:07.01.2018
ID microsite: 112181, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

ATLAS INVEST, s.r.o.

Bezpečnostní skla, montáž výloh, skleněných obkladů, prosklených přístřešků

Bezpečnostní skla do interiérů a exteriérů, montáž výloh, skleněných obkladů, prosklených přístřešků, zábradlí, stěn realizuje společnost ATLAS INVEST, spol. s r.o., Brno.

ATLAS INVEST, spol. s r.o., dodávka skel na zábradlí schodišť či terasATLAS INVEST, spol. s r.o., montáž bezpečnostních skel, výloh, prosklených přístřeškůATLAS INVEST, spol. s r.o., realizace skleněných oblkadů, proskleného zábradlí, vyloh

Toužíte mít velká prosklená okna či stěny, která jsou velmi moderní? S tím Vám pomůže naše společnost ATLAS INVEST, spol. s r.o., sídlící v Brně. Specializujeme se na velké sklenářské práce, při kterých je zapotřebí používat bezpečnostní tvrzená skla. Provádíme zasklení francouzských oken, lodžií, zimních zahrad, montáž výloh, prosklených přístřešků, skleněných obkladů, dělících stěn či celoskleněných dveří. Realizujeme dodávku skel na zábradlí schodišť či teras. Skla instalujeme v interiéru i exteriéru. Zajistíme skla různých rozměrů a barev od čirých po tmavé. Zakázkou činnost vykonáváme po celé České republice.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY