Zadavatelem microsite je firma Poliklinika Bor


Poliklinika Bor

Ordinace praktických, dětských i závodních lékařů a ostatní ambulantní služby jako zubní lékaře a poradnu pro těhotné, oční či diabetologické oddělení naleznete na Poliklinice Bor.Poliklinika Bor soustřeďuje pod jednou střechou komplexní odbornou péči pro pacienty s různými obtížemi. Pokrývá zajištění péče pro dospělé i děti, jsou zde zastoupeny ordinace praktických, dětských, závodních i zubních lékařů včetně pracoviště zubní protetiky.

Ostatní ambulantní služby a odborné ordinace zastupuje poradna pro těhotné, interna, diabetologie, kožní, ORL, psychiatrie, oční ordinace, neurologie, oddělení chirurgie, ortopedie, urologie, kardiologie + ECHO, zátěžové EKG + holterizace TK + EKG, RHC ambulance a logopedie.

V rámci našich služeb se snažíme vytvořit pro naše pacienty vlídné a příjemné prostředí a především nabídnout odbornou péči.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Poliklinika, zdravotnické zařízení, ambulance, město Bor, okres Tachov

Poliklinika, zdravotnické zařízení, ambulance, město Bor, okres Tachov

Komplexní zdravotní péči o pacienty – preventivní i léčebnou – v mnoha oblastech ambulantních zdravotnických služeb poskytuje Poliklinika Bor ve městě Bor, okres Tachov.
>
>
>