Microsite byla vložena dne:04.01.2018
ID microsite: 112152, počet zhlédnutí:  16
Zadavatelem microsite je firma

N-WOOD s.r.o.

Dřevostavby, realizace dřevěných půdních vestaveb, teras, technický dozor pro dřevostavby

N-WOOD s.r.o. je zkušená firma z Jablonce nad Nisou, která poskytuje kompletní služby v oblasti stavebnictví. Realizujeme zejména dřevostavby, technický či stavební dozor, ale také poradenství.

Stavební společnost se se specializací na dřevostavbyVysněná roubenka či poloroubenka od firmy N-WOOD s.r.o.Kvalifikovaní subdodavatelé na práci se dřevem, Jablonec nad Nisou

Sháníte spolehlivou firmu, jež by Vám postavila vysněnou roubenku či poloroubenku? Společnost N-WOOD s.r.o. z Jablonce nad Nisou je stavební firma specializující se primárně na realizaci dřevostaveb, ale poskytujeme rovněž technický a stavební dozor, rekonstrukce půdních vestaveb a teras, stavby rodinných domů na klíč a v neposlední řadě poradenství v oblasti stavebnictví. Za svých více jak 25 let v oboru jsme si vytvořili široký okruh ověřených subdodavatelů, se kterými úzce spolupracujeme, a kteří jsou vysoce kvalifikovaní na práci se dřevem, jež je tak velmi specifické.

Ochotně Vám poradíme při rekonstrukcích, případně provedeme realizaci Vašeho domu či roubenky přímo na klíč.

Kontaktujte nás a my Vám postavíme roubenku podle Vašich představ.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Technický a stavební dozor, poradenská činnost ve stavebnictví a zajištění projektů

Technický a stavební dozor, poradenská činnost ve stavebnictví a ...

Technický a stavební dozor, poradenskou činnost ve stavebnictví a zajištění projektů nabízí Ing. Tomáš Nedomlel za firmu N-WOOD s.r.o. v Jablonci nad Nisou.

N-WOOD s.r.o.