Microsite byla vložena dne:04.01.2018
ID microsite: 112151, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

Město Dolní Bousov

Město Dolní Bousov v okrese Mladá Boleslav s pamětihodnostmi, výlety do okolí a ubytovnou

Dolní Bousov je malé město ležící v malebné krajině Českého ráje nedaleko okresního města Mladá Boleslav. Jedná se o obec se sportovní halou, koupalištěm, řadou kulturních akcí a turistických cílů.

Město v klidné a horami obklopené krajině Českého rájeIdeální místo pro milovníky sportuTaneční kurzy, vánoční koncerty, besedy a přednášky v městské knihovně

Potřebujete dovolenou a přemýšlíte kam vyrazit? Dolní Bousov je menší městečko poblíž Mladé Boleslavi, jež svých obyvatelům i návštěvníkům nabízí vše, co k životu potřebují. První zmínky o této půvabné obci sahají až do roku 1318, archeologicky je však její původ datován až do doby kamenné.

Dolní Bousov leží v klidné a horami obklopené krajině Českého ráje, jenž je tím pravým místem pro milovníky starověkých hradů, měst a turistických stezek. V obci je mnoho příležitostí ke kulturnímu i sportovnímu vyžití. Je zde víceúčelové sportoviště, koupaliště, fotbalový stadion s ubytovnou pro turisty, sportovní hala a autokrosové a motokrosové závodiště. Pro kulturní nadšence je zde připraveno spoustu akcí, počínaje tanečními kurzy, vánočními koncerty, přes vojensko-historické dny či různé besedy a přednášky v městské knihovně.

Vydejte se do Dolního Bousova a užijte si všeho, co Vám tohle město nabízí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Město Dolní Bousov je atraktivní oblast Českého ráje pro turisty a cykloturisty

Město Dolní Bousov je atraktivní oblast Českého ráje pro turisty a ...

Barokní kostel sv. Kateřiny, barokní mariánský sloup, empírová radnice, koupaliště, turistické a cykloturistické trasy se nachází v městečku Dolní Bousov v atraktivní oblasti Českého ráje.

Město Dolní Bousov