Microsite byla vložena dne:03.01.2018
ID microsite: 112125, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

Agro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček

Kvalitní zemědělská technika, přívěsy zemědělských strojů, náhradní díly a prodej Olomouc

Agro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček je společnost z Olomouce zabývající se prodejem zemědělské techniky a náhradních dílů. Dodáváme spolehlivé stroje od předních evropských výrobců.

Traktory, sklízecí stroje, mulčovače, nakladače, příkopová ramena a rozmetadlaBohatý sortiment přívěsů, autopříslušenství a autobaterií v areálu Štěpánov-LibošZemědělské stroje značky Zetor, Kubota, Merlo, Valtra, Kverneland a mnoho dalších

Sháníte spolehlivý zemědělský stroj či některý z náhradních dílů pro Váš traktor či přívěs? Agro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček je prodejcem kvalitní zemědělské techniky a náhradních dílů ve městě Olomouc a okolí. Máme bohatý sortiment nejen zemědělských strojů, ale také přívěsů, autopříslušenství i autobaterií. Naše stroje dodáváme pouze od významných výrobců zemědělských strojů, jako jsou Zetor, Kubota, Merlo, Valtra, Kverneland, Pronar, Kuhn a mnoho dalších.

Vyberte si z široké nabídky našich traktorů, sklízecích strojů, mulčovačů, nakladačů, ale také příkopových ramen, rozmetadel a řezaček. Součástí našich služeb je rovněž poradenství, zaškolení a samozřejmě záruční i pozáruční servis.

Přijeďte si vybrat zemědělský stroj podle Vašich představ, sídlíme ve Štěpánově nedaleko Olomouce!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY