Zadavatelem microsite je firma Fresh Juice, s.r.o.Realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe, smoothie.

Chtěli by jste ve Vašem okolí otevřít Fresh bar? Firma Fres Juice, s.r.o. provádí realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe a smoothie Váš nový byznys.Chcete šířit zdravý životní styl dál? Váš koníček se může stát Vašim byznysem. Pomůžeme Vám ho realizovat. Čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy zachovávají živiny, minerály, enzymy, vitamíny. Pití ovocných a zeleninových freshů a smoothie je čím dál více v kurzu.
Realizujeme juice bary.
Od návrhu přes dodávku vybavení, marketing, skladba nabídky prodávaných produktů, poradenství a konzultace. V případě zájmu od A do Z – vše na klíč.
Poradíme Vám s výběrem správných technologie.
Navrhneme koncept provozovny tak, aby byl nejen praktický pro personál, ale i skvěle vypadal.
Vyrobíme 3D návrh pro Vaši lepší představivost.
Pomůžeme Vám ve vytváření nápojového lístku a doporučíme vyzkoušené recepty na freshe, smoothie a další výrobky na doplnění sortimentu včetně kalkulací a výrobních postupů.
Také jsme Vám nápomocni s marketingovými materiály, dodávkou obalových materiálů atd. Využijte našich zkušeností a vy Vám poradíme jak provozovat juice baru a co bude potřebovat.
Tento projekt vyžaduje vždy osobní jednání, a proto jsme ochotni k Vám zajet na první nezávaznou schůzku zdarma.
Kontaktujte nás pro upřesnění místa a termínu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mini fresh smoothie bary. Zapůjčíme nebo pronajmeme veškeré technologie.

Mini fresh smoothie bary. Zapůjčíme nebo pronajmeme veškeré technologie.

Nový koncept Mini fresh smoothie baru dodává Fresh Juice, s.r.o. Zajistí kompletní zapůjčení technologie na výrobu fresh smoothie. I se zaškolením personálu.


Přinášíme Vám ovoce až do kanceláří

Přinášíme Vám ovoce až do kanceláří

Firma Fresh Juice, s.r.o. Vám přiveze ovocné boxy do kanceláří a Office Center. Poskytují servis v oblasti čerstvých ovocných a zeleninových šťáv až do firmy.


Připravujeme pro vás denně čerstvý Catering Brno

Připravujeme pro vás denně čerstvý Catering Brno

Denně čerstvý Cateringod firmy Fresh Juice, s.r.o. Čerstvé zeleninové a ovocné saláty, džusy, dezerty, individuální balíčky, pomazánky, bagety, dřeně, ovocné kelímky.
>
>
>