Zadavatelem microsite je firma MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.Kachle pro klasická kachlová kamna s tradičními i novými bezolovnatými glazurami, výroba

MK PROFI Kachlová kamna s.r.o., firma z Horní Plané, jež se zabývá výrobou keramických kachlů na kachlová kamna, sporáky a krby. Vyrábíme tradiční i nové kachle z nejlepšího jílu s efektivní glazurou.Zútulněte si Váš domov tradičními či novými kachlovými kamny s originální glazurou a motivem podle Vašich představ. Společnost MK PROFI Kachlová kamna s.r.o. se specializuje na výrobu keramických kachlů určených pro klasická kachlová kamna, repliky historických kamen či sporáky a krby. Kachle vyrábíme ze špičkového Westerwvaldského jílu, který odléváme do sádrových forem.

Používáme tradiční a ověřené glazury s hlubokým leskem, ale také velmi oblíbené moderní matné glazury s efektem. V rámci ochrany zdraví zaměstnanců i přírody používáme nově bezolovnaté glazury, jež jsou šetrnější k našemu životnímu prostředí. Na Vaše přání Vám vytvoříme vlastní originální glazuru, kterou ručně malujeme, zlatíme či zdobíme figurkami, soškami, monogramy a jinými doplňky.

Vyberte si z široké nabídky stylových kachlů na našem eshopu, nebo u některých z našich prodejců.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kachle pro kachlová kamna Šumava

Kachle pro kachlová kamna Šumava

Keramické kachle pro kachlová kamna, repliky, krby a sporáky v mnoha provedeních vyrábí společnost MK PROFI Kachlová kamna s.r.o., firma z Horní Plané na Šumavě.


Kachle se systémem "4-R" pro historická šumavská kachlová kamna významně šetří materiál

Kachle se systémem "4-R" pro historická šumavská kachlová kamna významně šetří materiál

Kachle pro tradiční šumavská kachlová kamna, s úsporou materiálu díky systému "4-R" vyrábí firma MK PROFI Kachlová kamna s.r.o. z Horní Plané na Českokrumlovsku.


Keramické glazované kachle z Šumavy pro kamna a krby

Keramické glazované kachle z Šumavy pro kamna a krby

Keramické glazované kachle pro kachlová kamna, krby či repliky historických kamen vyrábí společnost MK PROFI Kachlová kamna s.r.o. z Horní Plané.
>
>