Zadavatelem microsite je firma Město PaskovMěsto Paskov, součást regionu Slezská brána, rekreační oblast s bohatou historií

Historické město Paskov, okres Frýdek-Místek, součást regionu Slezská brána, rekreační a turistická oblast, zámek, zámecká zahrada PP Paskov, kostel, uhelný důl.Město Paskov a jeho část Obrechtice se rozléhají podél pravého břehu řeky Ostravice v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji. Město spadá do regionu Slezská brána a je turisticky i historicky velmi významné. Historické paměti města se píší od roku 1267. Turisti se mohou vydat poznat krásy po značených cyklotrasách, které je zavedou k zajímavým historickým a přírodním památkám. Návštěvníci zhlédnou klasicistní zámek, který je obklopen zahradou se spoustou cenných soch. Zámecká zahrada náleží mezi chráněná území PP Paskov. V obci se dále nachází kostel svatého Vavřince, socha sv. Floriána či bývalý uhelný důl.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město Paskov, zámecký areál, součást regionu Slezská brána

Město Paskov, zámecký areál, součást regionu Slezská brána

Město Paskov v Moravskoslezském kraji s památkově chráněným zámeckým areálem, zrekonstruovaným zámkem s kapličkou a muzeem, součást regionu Slezská brána.