Zadavatelem microsite je firma VMK-CZ s.r.o.Montážní, testovací, svařovací a balicí linky pro automobilový průmysl, automatizace

VMK-CZ s.r.o., společnost působící v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu. Poskytujeme služby v oblasti montážní, testovací, svařovací či balicí linky. Inovativní a zákaznický přístup.Kvalitní díly přímo dle Vašich požadavků od neustále se rozvíjející společnosti VMK-CZ s.r.o. Jsme firma, jež se na českém trhu pohybuje již řadu let. Působíme na poli automobilového a elektrotechnického průmyslu, přičemž postupně pronikáme i do ostatních oborů, jež považujeme za perspektivní. Mezi naše hlavní činnosti patří konstrukce mechanických dílů, elektroprojekce, vývoj softwaru, výroba dílů, následná montáž a rovněž také implementace a servis.

Zaměstnáváme pouze vysoce kvalifikované odborníky, kteří Vám ochotně navrhnou daný díl, program či software, který bude přesně odpovídat Vašim požadavkům. Sledujeme aktuální trendy a využíváme ty nejmodernější technologie. Součástí našich služeb je také záruční a pozáruční servis a držení náhradních dílů.

S námi své projekty uskutečníte, ať jsou jakkoli netradiční!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba dílů a montáž Ústí nad Orlicí – kontroly dílů s návazností na konstrukční systémy CAD

Výroba dílů a montáž Ústí nad Orlicí – kontroly dílů s návazností na konstrukční systémy CAD

Nabízíme komplexní služby v oboru průmyslové automatizace, od návrhu technického řešení až po instalaci celého řešení na místě určení, výroba a montáž dílů.
>
>
>