Hliníkové eloxované profily – s povrchovou úpravou elox chránící před oxidacíHliníkové eloxované profily chráněné před oxidací díky chemicko-tepelné povrchové úpravě nově nabízí společnost KERAMET, spol. s r.o. z Prahy.

Český dodavatel hliníkových profilů, společnost z Prahy, přichází s novou nabídkou chemicko-tepelné úpravy elox zamezující nechtěné oxidaci hliníku.

Eloxované hliníkové profily s vytvořenou ochrannou vrstvou oxidu hliníku na upravovaném povrchu nabízíme standardně v následujících rozměrech: L profil 15 x 10 x 2, 00 mm / L profil 15 x 15 x 2, 00 mm / L profil 20 x 20 x 1, 50 mm / L profil 25 x 25 x 2, 00 mm / L profil 30 x 15 x 2, 00 mm / L profil 30 x 30 x 1, 50 mm / L profil 40 x 20 x 2, 00 mm.

Samozřejmě nabízíme také běžné hliníkové profily - čtvercové a obdélníkové jekly, ploché tyče, trubky, kruhové tyče nebo L profily, U profily a T profily v přírodním provedení.

O výhodách nově nabízených hliníkových eloxovaných profilů stejně jako o aktuální skladové nabídce se informujte u společnosti KERAMET, spol. s r.o.Zadavatelem microsite je firma 

Keramet spol.s r.o.výroba a prodej reklamních a propagačních produktů včetně reklamního potisku

Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken.

Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Hliníkové profily, hliník -  trubky, ploché a kruhové tyče, L profily, jakly

FESTO-ŠTODT s.r.o.

Hliníkové profily, hliník - trubky, ploché a kruhové tyče, L profily, jakly

Firma FESTO-ŠTODT s.r.o. v Šumperku se zabývá profesionálním prodejem kvalitních hutních výrobků a nabízí vím bohatý sortiment hliníkových profilů a výrobků z hliníku.


Ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky – hutní materiál za příznivé ceny

GAVENDA s.r.o. Hutní materiál, profily Opava

Ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky – hutní materiál za příznivé ceny

Firma GAVENDA s.r.o. se sídlem v Oticích se zabývá prodejem hutního materiálu. Náš sortiment, jako např. ocelové plechy, profily, trubky a další zakoupíte za příznivé ceny ve městě Opava, Ostrava.


Velkoobchod nerezové oceli, hutního materiálu - nerez plechy, profily, tyče, trubky

NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. Dodavatel nerezové oceli Zlínský kraj

Velkoobchod nerezové oceli, hutního materiálu - nerez plechy, profily, tyče, trubky

Společnost Nerezové materiály s.r.o. je největší skladovatel a velkoobchod nerezového hutního materiálu v regionu Zlínský kraj, Morava, dodává však nerez plechy, profily, tyče, trubky po celé ČR i SR.


Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Mikra Metal s. r. o.

Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Svařované i bezešvé trubky můžete zakoupit od ostravské společnosti Mikra Metal s.r.o., která je specialistou na velkoobchodní prodej výrobků z nerezové oceli, které jsou vždy ve špičkové kvalitě.


Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

rapid trade, s.r.o.

Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Atestované výpalky, zápustkové a volně kované výkovky dodává v okolí Olomouce společnost rapid trade s.r.o. Hutní materiál, dílce vyrábíme dle příslušných norem EN 10204.