Zadavatelem microsite je firma APETITTO - ŠNAJDR s.r.o.Mražené i nemražené potraviny, mléčné výrobky, distribuce a zásobování škol a restaurací

APETITTO - ŠNAJDR s.r.o., společnost, jejíž hlavní činností je prodej a distribuce mražených a nemražených potravin a mléčných výrobků. Nabízíme široký sortiment zboží té nejvyšší kvality.Hledáte spolehlivého dodavatele mléčných výrobků do Vaší restaurace či jídelny? APETITTO - ŠNAJDR s.r.o. je společnost, jež si za svých 23 let působení vytvořila velmi silnou základnu svých spokojených zákazníků. Zaměřujeme se především na prodej a distribuci mražených, nemražených produktů a mléčných výrobků. Potraviny od nás denně putují do nejrůznějších jídelen, restaurací, ale také do škol a mateřských školek. Ručíme za kvalitu našich potravin, přičemž pravidelně obměňujeme náš sortiment, aby odpovídal nejen zásadám školního a předškolního stravování, ale především požadavkům konkrétního klienta.

Mezi naše nejsilnější stránky patří zejména kvalita našich potravin, dále rychlý a pravidelný zásobovací servis a v neposlední řadě individuální přístup k našim zákazníkům.

Vyberte si z široké nabídky našich prvotřídních potravin a přesvědčte se sami!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Velkoobchod a zásobování s potravinami, západní Čechy a Praha

Velkoobchod a zásobování s potravinami, západní Čechy a Praha

Dovoz potravin přímo k Vám, dodávku chlazených a mražených potravin, cukrovin, trvanlivého a sterilizovaného zboží realizuje velkoobchod APETITTO - ŠNAJDR s.r.o., západní Čechy.


Prodej a distribuce nemražených potravin

Prodej a distribuce nemražených potravin

Společnost APETITTO - ŠNAJDR s.r.o. ze Zruče u Plzně se specializuje na prodej a distribuci nemražených potravin ve vysoké kvalitě, které nabízí restauracím, jídelnám, školám a školkám.


Distribuce mléčných, mražených i nemražených potravin, velkoobchod

Distribuce mléčných, mražených i nemražených potravin, velkoobchod

Prodej a distribuce mražených i nemražených potravin, mléčných výrobků a nápojů do restaurací, škol a jídelen realizuje velkoobchod potravin APETITTO - ŠNAJDR s.r.o.


Prodej a distribuce mražených potravin

Prodej a distribuce mražených potravin

O pravidelnou distribuci a prodej kvalitních mražených potravin do škol, školek, restaurací a jídelen se postará společnost APETITTO - ŠNAJDR s.r.o. se sídlem ve Zruči u Plzně.