Zadavatelem microsite je firma TKV Liberec, spol. s r.o.Autorizované metrologické středisko, ověřování tachografů, stanice technické kontroly, STK Liberec

Autorizované metrologické středisko, ověřování tachografů, stanice technické kontroly, STK motocyklů, automobilů, traktorů zajišťuje TKV Liberec, spol. s r.o., Liberec.Máte kamionovou či autobusovou dopravu? Zajisté jsou Vaše vozy opatřeny tachografy. Tato záznamová zařízení pro kontrolu rychlosti a doby řízení se musí po určitém čase ověřovat. V tom Vám pomůže naše autorizované metrologické středisko TKV Liberec, spol. s r.o., sídlící v Liberci. Realizujeme ověřování analogových, analogových – rádioformátů a digitálních tachografů. Součástí naší společnosti je stanice technické kontroly, kde provádíme technické prohlídky STK motocyklů, osobních i nákladních automobilů či traktorů a jejich přípojných vozidel. Dále schvalujeme technické způsobilosti z dovozu a přestavby.

Pracovní doba STK:
Pondělí, středa: 7:00 - 16:30 hod
Úterý, čtvrtek: 7:00-15.00 hod
Pátek: 7:00 - 11:30 hod.
Poslední příjem zákazníka je 30 min. před koncem pracovní doby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Technické prohlídky všech motorových i nemotorových vozidel Liberec

Technické prohlídky všech motorových i nemotorových vozidel Liberec

V současné době v naší stanici technické kontroly provádíme technické prohlídky všech motorových i nemotorových vozidel - TKV Liberec, spol. s r.o.


STK a měření emisí Liberec – kontroly a měření všech motorových vozidel ...

STK a měření emisí Liberec – kontroly a měření všech motorových vozidel ...

Bez objednání zavítejte do naší stanice Technické kontroly a nechte si provést prohlídku vašeho vozu nebo motocyklu a přípojných vozidel - TKV Liberec, spol. s r.o.