Karuselové / turniketové dveře do průmyslových i komerčních budov - výborné tepelně-izolační vlastnostiSpolečnost SPEDOS je významným výrobcem a dodavatelem karuselových - turniketových dveří do průmyslových i komerčních budov, které mají výborné tepelně-izolační vlastnosti.

Potřebujete vyřešit průchod velkého počtu lidí a zachovat tepelný komfort vnitřních prostor? Řešením jsou turnikety – karuselové otáčivé dveře vyráběné a dodávané společností SPEDOS po celém Brně, Zlíně a okolí. Vymyslíme Vám ideální variantu pro jakýkoliv druh vstupů díky našemu širokému portfoliu produktů.

Turniketové dveře z naší společnosti mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, tím šetří energie a zároveň skvěle izoluje hluk a prach z ulice. Mimo to mají moderní vzhled, a proto se často objevují jako reprezentativní vstup do komerčních objektů.

Výhody karuselových (turniketových) dveří:

- bezbariérový průchod
- chrání prostory budovy před hlukem a prachem
- trvale oddělí vnitřní a vnější prostředí
- šetří tepelnou energii
- dlouhá životnost díky kvalitním materiálům
- bezvadnému provedení a dostupné servisní sítě.

V příslušenství naleznete také osvětlení dveří, zámek, dveřní tepelnou clonu a ovladače či nouzové tlačítka dveří.

Společnost SPEDOS spolupracovala také na projektu při otevření nového centra vzdělávání a výzkumu se superpočítačovým zázemím – CERIT na Masarykově univerzitě v Brně, kdy pro tento objekt dodala pro hlavní vstupy 2 ks automatických posuvných dveří. Automatické dveře byly vybaveny speciálními radary na ochranu proti sevření osob vnější hranou dveřního křídla podle evropské normy 16005.

V hlavním vstupu jsme dále instalovali také 2 ks turniketových dveří holandského výrobce BOON EDAM. Oba Turnikety byly vybaveny poloautomatickým pohonem a stejně jako automatické posuvné dveře opatřeny nástřikem v luxusním zlatém odstínu.

Zádveří v univerzitní budově je vyrobeno z prosklené hliníkové konstrukce a automatických posuvných dvoukřídlových dveří v povrchové úpravě zlatý elox. Rovněž je zajištěna ochrana vnějších hran posuvných křídel přídavnými radary podle EN16005, které jsou instalovány nad koncovými polohami posuvu křídel, monitorují zadní hranu a nedovolí přivření osob či zvířat. Elektrické pohony jsou skryty v podhledu zádveří.

Poloautomatické turniketové dveře jsou na otočných křídlech vybaveny vertikálními madly, které pod mírným tlakem aktivují pohon a dveře roztočí. Karuselové dveře mají průměr 2400mm, tři otočná křídla, a jsou vyrobeny v pevném provedení. Celý vstupní portál včetně turniketových dveří má povrchovou úpravu zlatý elox.
Na vnější straně jsou opatřeny nočními posuvnými uzávěrami – obloukovými dveřmi k uzavření a uzamčení dveřních souprav i budovy.

Zahradní krby Jablonec nad Nisou, realizace nových zahradních krbů a rekonstrukce zahradních krbů.

Zahradní krby Jablonec nad Nisou, realizace nových zahradních krbů a rekonstrukce zahradních krbů

Izolatérské práce Kolín, izolace a sanace staveb všech typů, sanace vlhkého zdiva, jádrové vrtání.

Izolatérské práce Kolín, izolace a sanace staveb všech typů, sanace vlhkého zdiva, jádrové vrtání
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Designové hliníkové dveře vysoké kvality

Sourcing Point Technology, s.r.o. SERADO

Designové hliníkové dveře vysoké kvality

Hliníkové dveře nejvyšší kvality. Špičkový design, dlouhá životnost, bezpečnost, odolnost i široký výběr barev. Jistota pro Váš dům jsou hliníkové dveře značky SERADO.


Požární dveře – odborná zakázková výroba protipožárních otvorů

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Požární dveře – odborná zakázková výroba protipožárních otvorů

Specialisté ze společnosti VKV MARKET spol. s r.o. zajišťují zakázkovou výrobu požárních uzávěrů, protipožárních ocelových nebo dřevěných dveří, oken a stěn vše podle jasně požadovaných norem.


Hliníkové vchodové dveře různých typů – vysoká tepelná izolace a jednoduchý systém obsluhy

SLOVAKTUAL Zlín PERYMONT repro s.r.o.

Hliníkové vchodové dveře různých typů – vysoká tepelná izolace a jednoduchý systém obsluhy

Slovaktual Perymont Zlín představuje hliníkové vstupní dveře různých typů pro ideální řešení každého stavebního prostoru. Kvalitní dveře s optimální tepelnou izolací a s jednoduchým systémem obsluhy.


Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

MONTplast CZ s.r.o.

Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

Zimní zahrady vyrábíme z hliníkových profilových systémů, zimní zahrady prosvětlí váš dům a zvětší obytnou plochu, přispívají k úspoře energie.


Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Profilová řada izolovaných ocelových profilů ARTE k výrobě přesných replik památkově chráněných oken pro industriální architekturu a také pro využití i v občanské výstavbě.