Ráj Vína s.r.o.

Komplexní služby pro vybavení vinotékyZadavatelem microsite je firma Ráj Vína s.r.o.Kompletní realizace vinoték na klíč - služby pro vinotéky

Založení vlastní vinotéky bude snazší, pokud je Vaším partnerem firma Ráj vína s.r.o.. Zaměřuje se na kompletní realizace vinoték v lokalitě Zlínský kraj. Poskytuje i služby pro zavedené vinotéky.Pokud plánujete otevření vlastní vinotéky, oslovte firmu Ráj vína s.r.o., která se zaměřuje na kompletní realizace vinoték v lokalitě Zlínský kraj.
Pomůže Vám s vybavením provozovny včetně montáže výčepní techniky.

Zajišťuje i kompletní služby pro zavedené vinotéky, vinárny, restaurace, hotely. Má dlouholeté zkušenosti s prodejem vína.

Jde o specializovaný velkoobchod a eshop. Postarají se o dodávky kvalitního lahvového i sudového vína, na prodej jsou i vína Bag in Box.

Sortiment:
- lahvová vína moravská i zahraniční
- sudová vína z Česka i zahraničí
- vína Bag in Box - BIB v balení 3L, 5L, 10L a 20L
- šumivá vína, sekty
- doplňkový sortiment a pochutiny k vínu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Velkoobchod s vínem - lahvové, sudové, stáčené víno Bag in Box

Velkoobchod s vínem - lahvové, sudové, stáčené víno Bag in Box

Specializovaný velkoobchod s vínem, Ráj vína s.r.o., dodá po celé ČR kvalitní lahvové, sudové, stáčené víno i Bag in Box vína. Sídlo firmy je v Buchlovicích - Zlínský kraj.


Kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá, speciální - eshop

Kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá, speciální - eshop

Společnost Ráj vína s.r.o. provozuje eshop rajvina.cz, kde nakoupíte kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá i speciální. V lokalitě Zlínský kraj i v jiných koutech ČR máme několik vinoték.
>
>
>