Microsite byla vložena dne:07.12.2017
ID microsite: 110819, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

L-M stavební práce - Luboš Měšťan

Stavební firma, výstavba domů, rekonstrukce, zednické práce, Jičín

L-M stavební práce - Luboš Měšťan, stavební společnost poskytující komplexní stavební práce v okolí města Jičín. Provádíme kvalitní kompletní zednické, elektrikářské a zemní práce.

Kompletní zednické práce, obklady, dlažby a zatepleníElektrikářské, pokrývačské, vodoinstalatérské, topenářské a zemní práceZajištění projektové dokumentace, město Jičín

Hledáte seriózní a spolehlivou společnost, která by Vám postavila nebo zrekonstruovala byt či dům? L-M stavební práce - Luboš Měšťan je společnost, jež provádí veškeré stavební práce. Z výčtu našich služeb jsou to především zednické práce, jako stavby rodinných domů, rekonstrukce, obklady a dlažby, zateplení a další činnosti. Provádíme rovněž elektrikářské, pokrývačské, vodoinstalatérské, topenářské a zemní práce. Stavební práce provádíme v Jičíně a širokém okolí. Zajistíme Vám speciální izolace proti vlhkosti a radonu a postaráme se o veškerou projektovou dokumentaci.

Dovolte nám zlepšit Vaše bydlení, jsme zkušená firma, která je držitelem několika odborných certifikátů z oboru stavebnictví.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY