Zadavatelem microsite je firma CanAgrocz, s.r.o.


Šnekové dopravníky

Pro pohodlné a rychlé naskladnění a vyskladnění sypkých materiálů nejen v zemědělství slouží pojízdné nebo zabudované šnekové dopravníky, které prodává společnost CanAgrocz, s.r.o. z Přeštic.Manipulace se sypkým materiálem bude jednodušší a rychlejší při použití výkonného šnekového dopravníku, který nabízí společnost CanAgrocz, s.r.o. z Přeštic.

Naše šnekové dopravníky se snadno přizpůsobí povaze materiálu a venkovním prostorám. Nabízíme jak pojízdné, tak i zabudované, doplněné plastovou náspou, šnekový dopravník s lehkým podvozkem, zalomený dopravník nebo variantu s provětráváním děrovanými oblouky.

Šnekové dopravníky naleznou své uplatnění nejen v zemědělství při dávkování šrotu nebo manipulaci s obilím a sypkým krmivem, ale také v jiných odvětvích při dávkování uhlí.

Zaujala Vás tato nabídka a máte dotazy? Neváhejte se obrátit na společnost CanAgrocz, s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Provětrávací jehly

Provětrávací jehly

Pro dokonalé dosoušení a dochlazení obilí uloženého na hromadách nabízí společnost CanAgrocz, s.r.o. z Přeštic účinné provětrávací jehly pracující na principu sání a foukání.


Mobilní šnekové dopravníky poháněné elektromotorem

Mobilní šnekové dopravníky poháněné elektromotorem

Pojízdné šnekové dopravníky poháněné elektromotorem, s užitím pro plnění dopravních prostředků a plnění a vyskladňování sypkých materiálů, vyrábí a prodává firma CanAgrocz s.r.o..


Čističky obilí

Čističky obilí

Další zpracování obilí po sklizni, oddělení nečistot a přípravu na sušení či uskladnění zajistí čističky obilí s vysokým výkonem a snadnou údržbou, které nabízí společnost CanAgrocz, s.r.o. z Přeštic.


Šnekové dopravníky poháněné hydromotorem pro secí stroje a rozmetadla hnojiv

Šnekové dopravníky poháněné hydromotorem pro secí stroje a rozmetadla hnojiv

Šnekové dopravníky pro montáž na zemědělské secí stroje a rozmetadla průmyslových hnojiv poháněné hydromotorem vyrábí společnost CanAgrocz, s.r.o. z Horní Lukavice.
>
>