Zadavatelem microsite je firma Václav Jung - RENWEL


Plastové uzávěry Plzeň

Plastové uzávěry v mnoha provedeních i barvách pro bezpečné uzavření skleněných i plastových lahví a skleniček prodává společnost Václav Jung – Renwel z Plzně.Bezpečné a funkční uzavření lahviček a skleniček používaných často například ve farmaceutickém nebo kosmetickém průmyslu zajistí plastové uzávěry, které prodává společnost Václav Jung – Renwel z Plzně.

V nabídce naleznete mnoho typů plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahvičky. Vybírat můžete podle velikosti závitu, barvy a především podle požadované funkčnosti uzávěru. Pro přesné dávkování doporučujeme kapací uzávěr nebo variantu s kapací vložkou, dále prodáváme samotěsnící uzávěr, uzávěr odklápěcí, aplikační, plochý, narážecí, se sypací vložkou a nemůže chybět ani bezpečnostní uzávěr s dětskou pojistkou.

Hledáte-li spolehlivého dodavatele této komodity, který garantuje kvalitní zboří a rychlé dodání, neváhejte kontaktovat společnost Václav Jung – Renwel.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Skleněné a plastové obaly, plastové uzávěry na lahve, rozprašovače

Skleněné a plastové obaly, plastové uzávěry na lahve, rozprašovače

Skleněné a plastové obaly, plastové uzávěry na lahve, mechanické rozprašovače, skleněné lékovky, lékárenské kelímky, zátky, kapací vložky Vám poskytne společnost Václav Jung – Renwel.
>
>