Veterinární klinika s ordinací a laboratoří, zaměření na malá i velká zvířata, soudní znalecKvalitní zdravotní péči pro Vaše zvířecí kamarády naleznete na veterinární klinice Michal Šindelář MVDr. v obci Mrač. Poskytujeme široké služby včetně diagnostiky, operací a soudního znalectví.

Chcete svým zvířecím přátelům poskytnout tu nejlepší zdravotní péči? Veterinární klinika Michal Šindelář MVDr. z obce Mrač se zaměřuje na praxi malých i velkých zvířat, a to už od roku 1991. Z našich služeb poskytujeme především preventivní vyšetření, laboratorní vyšetření, odbornou péči o chrup, ale také základní operace či očkování. Součástí našich služeb je také činnost soudního znalce a odhadce cen Vašich zvířat.

Úzce se specializujeme na veterinární péči o koně, kdy jsme schopni diagnostikovat a léčit kulhání, kožní a oční onemocnění, ale ošetřujeme také akutní stavy, provádíme chirurgické zákroky, případně kastrace hřebců a inseminace klisen.

Naše klinika se vyznačuje moderním vybavením, disponujeme mnoha prvotřídními lékařskými stroji, jako je EKG, rentgen, ultrasonograf, videoendoskop a jiné. Součástí našich služeb je rovněž prodej speciálních krmiv, veterinárních diet či poradenství.

Dopřejte svým domácím zvířatům jen to nejlepší s veterinární klinikou Michal Šindelář MVDr.!Zadavatelem microsite je firma 

Michal Šindelář MVDr.Reklamní tisk, propagační tisk a grafické návrhy pro Vaši firmu od Garamond.

Reklamní tisk, propagační tisk a grafické návrhy pro Vaši firmu od Garamond

Obec Seloutky, turistika, cykloturistika, Prostějovská kotlina.

Obec Seloutky, turistika, cykloturistika, Prostějovská kotlina
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Nonstop veterinární pohotovost - urgentní ošetření zvířat, specialisté na zavolání

VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

Nonstop veterinární pohotovost - urgentní ošetření zvířat, specialisté na zavolání

Jsme Veterinární Nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. a v Opavě, Krnově provozujeme nonstop veterinární pohotovost pro urgentní ošetření zvířat. Naši specialisté jsou připraveni pomoci na zavolání.


Dermatologická veterinární poradna -pomáháme s onemocněním kůže a srsti zvířat

Veterinární ordinace Palackého Opava

Dermatologická veterinární poradna -pomáháme s onemocněním kůže a srsti zvířat

Veterinární ordinace Palackého v Opavě, má pro Vás otevřenou dermatologickou veterinární poradnu, kde Vám profesionálně a vstřícně poradí a pomůžou s onemocněním kůže a srsti Vašeho mazlíčka.


Veterinární laparoskopické operace, 3D laparoskopie, ultrazvukové vyšetření

MVDr. Petr Johanides Veterinární klinika

Veterinární laparoskopické operace, 3D laparoskopie, ultrazvukové vyšetření

Komplexní veterinární služby od laparoskopické operace, vyšetření ultrazvukem, videoendoskopie až po moderní 3D laparoskopii zajistí naše veterinární ordinace MVDr. Petra Johanidese.


Očkování a čipování zvířat, kastrace psů a sterilizace koček - svoji práci děláme s láskou!

Veterinární klinika Hanychov Pohotovost pro zvířata Liberec

Očkování a čipování zvířat, kastrace psů a sterilizace koček - svoji práci děláme s láskou!

Potřebujete očipovat psa či sterilizovat vaší kočičku? Kontaktujte veterinární kliniku Hanychov v Liberci.


Kastrace sterilizace psů koček odstranění zubního kamene Jablonec

Veterinární ordinace, ošetřovna MVDr. Baudyš

Kastrace sterilizace psů koček odstranění zubního kamene Jablonec

VETERINÁRNÍ ordinace MVDr.Baudyš Jablonec nad Nisou. VETERINÁRNÍ klinika pro velká i malá zvířata. Provádíme a specializujeme se na kastrace a sterilizace psů, koček a dalších zvířat. Máme veškeré vybavení a proto můžeme Vašim zvířatům poskytnout kvalitní předoperační i pooperační péči. V rámci ambulantních zákroků provádíme odstraňování zubního kamene ultrazvukem, čištění a trhání zubů a jiné lehčí zákroky. Budeme rádi, když využijete Našich služeb a vyzkoušíte Naší veterinární péči! Provozní doba Naší ordinace: Po-Pá 07:30 - 11:30 14:00 - 17:00 So,Ne 08:00 - 09:00 17:30 - 19:00 Mimo pracovní dobu Vás ošetří Veterinární pohotovost v Liberci,tel:485103881. Jelikož zatím nemáme vlastní webové stránky, podrobnější informace o Nás najdete na Evropské databance www.edb.cz.