Microsite byla vložena dne:07.12.2017
ID microsite: 110797, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

Michal Šindelář MVDr.

Veterinární klinika s ordinací a laboratoří, zaměření na malá i velká zvířata, soudní znalec

Kvalitní zdravotní péči pro Vaše zvířecí kamarády naleznete na veterinární klinice Michal Šindelář MVDr. v obci Mrač. Poskytujeme široké služby včetně diagnostiky, operací a soudního znalectví.

Kvalitní zdravotní péče pro domácí zvířataSpecializovaná veterinární péče o koně v obci MračPrevence, diagnostika, očkování, operace, péče o chrup zvířat

Chcete svým zvířecím přátelům poskytnout tu nejlepší zdravotní péči? Veterinární klinika Michal Šindelář MVDr. z obce Mrač se zaměřuje na praxi malých i velkých zvířat, a to už od roku 1991. Z našich služeb poskytujeme především preventivní vyšetření, laboratorní vyšetření, odbornou péči o chrup, ale také základní operace či očkování. Součástí našich služeb je také činnost soudního znalce a odhadce cen Vašich zvířat.

Úzce se specializujeme na veterinární péči o koně, kdy jsme schopni diagnostikovat a léčit kulhání, kožní a oční onemocnění, ale ošetřujeme také akutní stavy, provádíme chirurgické zákroky, případně kastrace hřebců a inseminace klisen.

Naše klinika se vyznačuje moderním vybavením, disponujeme mnoha prvotřídními lékařskými stroji, jako je EKG, rentgen, ultrasonograf, videoendoskop a jiné. Součástí našich služeb je rovněž prodej speciálních krmiv, veterinárních diet či poradenství.

Dopřejte svým domácím zvířatům jen to nejlepší s veterinární klinikou Michal Šindelář MVDr.!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY