Microsite byla vložena dne:07.12.2017
ID microsite: 110794, počet zhlédnutí:  7
Zadavatelem microsite je firma

SKALEX-PLAST s.r.o.

Technické díly z plastů pro automobilový, elektrotechnický průmysl, sériová výroba

SKALEX-PLAST s.r.o., společnost se sídlem ve Svitavách zabývající se sériovou výrobou přesných plastových dílů a drobnými montážemi. Vyrábíme plastové díly pro různá průmyslová odvětví.

Sériová výroba přesných plastových dílůPlastové díly pro automobilový, elektrotechnický, stavební, ale i strojírenský a jiný průmyslTechnologie vstřikování přesných dílů z elastomerů a termoplastů

Hledáte společnost, jež by Vám vytvořila kvalitní a přesné plastové díly pro Vaše firemní účely? Firma SKALEX-PLAST s.r.o. se sídlem ve Svitavách se zaměřuje primárně na sériovou výrobu přesných plastových dílů. Využíváme technologii vstřikování přesných dílů z elastomerů a termoplastů. Naše technické plastové díly dodáváme pro automobilový, elektrotechnický, stavební, ale i strojírenský a jiný průmysl.

Součástí našich služeb jsou také skladové či logistické činnosti, drobné montáže a předmontáže podsestav a v neposlední řadě třídění dílů pro automobilní průmysl. Mezi naše hlavní priority patří spokojenost zákazníků a zaměstnanců, přičemž neustále pracujeme na zkvalitňování a rozšíření automatizace výroby.

Přesvědčte se o našich kvalitách, jsme společnost s vysokou dávkou důvěryhodnosti a spolehlivosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY