Kvalitní pákové a kroužkové mechanismy do kancelářských pořadačů, jejich výroba a prodej

Firma INTERKOV spol. s r.o. se zabývá výrobou a prodejem pákových a kroužkových mechanismů do kancelářských pořadačů. Široký sortiment pro knihařskou a papírenskou výrobu v Benešově nad Ploučnicí.


Široký sortiment pro knihařskou a papírenskou výrobu
Ambiciózní a dynamická firma INTERKOV spol. s r.o. z Benešova nad Ploučnicí, společnost zaměřující se na výrobu a prodej pákových a kroužkových mechanismů určených pro kancléřské pořadače. Naše firma se vyznačuje více jak 100 letou tradicí výroby těchto mechanismů a v současnosti patříme k největším výrobcům tohoto produktu v Evropě.

Kromě těchto mechanismů nabízíme řadu dalších služeb. Jedná se především o výrobu skřipců, vazačů, hřbetních kroužků, nýtů a dalších produktů potřebných pro knihařskou a papírenskou výrobu. Jednou z mnoha našich činností je také galvanické pokovování Ni a výroba, konstrukce víceúčelových strojů. Naši technici jsou vysoce kvalifikovaní a pracují na nejmodernějších strojích a nástrojích, jež pravidelně udržují ve vynikajícím stavu.

Očekáváte-li špičkovou kvalitu výrobků, profesionální a individuální přístup s ohledem na životní prostředí, kontaktujte nás, firmu INTERKOV spol. s r.o.!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Pákové mechanismy do pořadačů, příslušenství pro kancelářské pořadače

Pákové mechanismy do pořadačů, příslušenství pro kancelářské pořadače
Chybí vám spolehlivý dodavatel lisovacích a montážních nástrojů, jednoúčelových strojů, podávacích zařízení a dopravníků? Sdružujete své aktivity v oblasti pákových pořadačů a kancelářských pořadačů?

Galvanické pokovování Ni a výroba konstrukcí nástrojů a jednoúčelových strojů

Galvanické pokovování Ni a výroba konstrukcí nástrojů a jednoúčelových strojů
Antikorozní povrchová úprava, povrchová úprava pomocí niklování, vývoj a návrh nástrojů, součástek a strojů dle Vašich požadavků, dlouholeté konstrukční zkušenosti.

Výroba pákových mechanismů a příslušenství k pořadačům

Výroba pákových mechanismů a příslušenství k pořadačům
Kvalitní pákové mechanismy do pořadačů včetně příslušenství Vám dodá INTERKOV spol. s r.o., výrobce pákových i kroužkových mechanismů, hřbetních kroužků, nýtů a dalších produktů.

Kroužkové a pákové mechanismy do pořadačů - výroba

Kroužkové a pákové mechanismy do pořadačů - výroba
Společnost INTERKOV spol. s r.o. z Benešova nad Ploučnicí se zabývá výrobou kroužkových a pákových mechanismů do pořadačů pro tuzemský a zahraniční trh.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA INTERKOV spol. s r.o. Velkosériová kovovýroba
WEBOVÁ STRÁNKA
INTERKOV spol. s r.o.
www.interkov.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ProduktySlužby
Adresa

Adresa

Děčínská 32
Benešov nad Ploučnicí 407 22

sales@interkov.cz
+420 412 599 111


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha