Microsite byla vložena dne:05.12.2017
ID microsite: 110755, počet zhlédnutí:  407
Zadavatelem microsite je firma

XAVEROV, a.s.

Drůbežárna, jednodenní kuřata, masné slepice, chov brojlerů

Jednodenní kuřata, masné slepice, chov brojlerů masných hybridů, výkrm jatečních kuřat, produkci násadových vajec zajišťuje drůbežárna XAVEROV, a.s., Kostelec nad Černými lesy.

Drůbežárna XAVEROV, a.s., Kostelec nad Černými lesy, produkce jednodenních kuřatDrůbežárna XAVEROV, a.s., jednodenní kuřata, násadová vejce, chov slepicDrůbežárna XAVEROV, a.s., chov slepic, brojlerů, jatečních kuřat masného plemene

Chcete si sami odchovat vlastní kuřata či rozšířit Váš chov o masné hybridy? Naše společnost XAVEROV, a.s., sídlící v Kostelci nad Černými lesy, Vám může být nápomocná. Jsme drůbežárna, která se specializuje na produkci a prodej jednodenních kuřat masného typu. Líhnutí kuřat se uskutečňuje v líhni Habry a Uherský Brod. Dále prodáváme násadová vejce masných hybridů Ross 308 a Cobb 500, které produkujeme na speciálních farmách s rodičovským hejnem. K činností naší firmy náleží i chov masných slepic – rychle rostoucích brojlerů, výkrm jatečních kuřat. V případě zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY