Microsite byla vložena dne:04.12.2017
ID microsite: 109736, počet zhlédnutí:  23

Záchranná veterinární služba z Prahy fungující 24 hodin denně, první pomoc pro domácí zvířata

Zdravotnická záchranná služba veterinární PET – MEDIC, první pomoc pro Vaše domácí zvířata. Naše operační středisko funguje nonstop a tvoří jej pouze školení záchranáři s dlouholetou praxí v oboru.

Zkušení zvířecí záchranáři s mnohaletou praxíAkutní i neakutní výjezdy, plánované převozy a eutanasie zvířatRychlá první pomoc pro zvířata, spolupráce policistů i hasičů

I Vaši čtyřnozí kamarádi se mohou dostat do situace, kdy je zapotřebí zavolat rychlou záchrannou službu pro zvířata. Jsme Zdravotnická záchranná služba veterinární PET – MEDIC z Prahy, jež poskytuje první pomoc všem domácím zvířatům. Jsme zkušení záchranáři s mnohaletou praxí v oboru urgentní medicíny, jež bezproblémově zvládají krizové situace.

Naše záchranná služba vyjíždí k akutním výjezdům, ale také k neakutním případům, kdy se nejedná o bezprostřední ohrožení života. Z našich služeb mimo jiné poskytujeme plánované převozy zvířecích pacientů na ošetření, převazy či kontroly. V případě potřeby přijedeme s lékařem přímo k Vám domů a pacienta ošetříme na místě. Součástí našich služeb je také poskytnutí eutanasie v důstojném domácím prostředí a následné pietní služby.

Dopřejte svým zvířecím přátelům odpovídající zdravotní péči s veterinární záchrannou službou PET – MEDIC z Prahy!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY