Zadavatelem microsite je firma GOLD Kolín s.r.o.Prodejna nábytku v Kolíně s bohatou nabídkou sedacích souprav, ložnic, kuchyní, stolů a židlí

GOLD Kolín s.r.o., prodejna s veškerými druhy nábytku. Pomůžeme Vám vybrat nábytek do pokoje, ložnice, kuchyně, ale také koupelny či předsíně. Prodáváme taktéž bytové doplňky, koberce či svítidla.Zařizujete si byt a hledáte kvalitní a přitom cenově dostupný nábytek? Prodejna GOLD Kolín se vyznačuje širokým sortimentem v oblasti nábytku počínaje sedacími soupravami, ložnicemi a kuchyněmi konče. Vybavíme Vám vše od obývacího pokoje, přes ložnici, kuchyň a koupelnu. Nábytek přitom odebíráme pouze od ověřených kvalitních českých i zahraničních nábytkářů.

V naší prodejně v Kolíně naleznete bohatý výběr sedacích souprav, jídelních stolů, konferenčních stolků, kancelářských židlí a dalších typů vybavení. Veškerý sortiment je přitom navržen tak, aby byl elegantní, vizuálně přitažlivý, ale především praktický pro každodenní používání. U nás si přijdou na své jak milovníci luxusního nábytku, tak i ti, kteří upřednostňují dodnes nesmrtelný retro styl.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej obývacích stěn Kolín - akce na moderní a vzdušné obývací stěny

Prodej obývacích stěn Kolín - akce na moderní a vzdušné obývací stěny

Naše firma se zabývá dodávkami praktického a zároveň designového nábytku od českých, slovenských a dalších zahraničních výrobců - GOLD Kolín s.r.o.
>
>
>