Microsite byla vložena dne:30.11.2017
ID microsite: 109686, počet zhlédnutí:  16
Zadavatelem microsite je firma

WEBA Olomouc, s.r.o.

Nástrojárna s výrobou náročných lisovacích a tvářecích nástrojů s nejvyšší pevností

WEBA Olomouc, s.r.o., firma zabývající se horkým tvářením a tvářením za studena. Využíváme nejmodernější výrobní postupy v oblasti nástrojařství a naše výrobky dodáváme předním výrobcům automobilů.

Firma s vyspělými tvářecími strojiNejnovější technologie, snižování nákladů a kratší dodací lhůtyVýroba lisovacích a tvářecích nástrojů s nejvyšší pevností

Společnost WEBA Olomouc, s.r.o., má vedoucí pozici na trhu, je považována za průkopníka v oblasti horkého tváření. Jsme firma, jež neustále inovuje obor vyspělých tvářecích strojů. Našimi hlavními hodnotami jsou vize, zápal pro věc, jedinečnost, zodpovědnost a schopnost nalézat řešení i tam, kde se zdá, že neexistují.

Za roky naší existence jsme si vybudovali velmi dobré místo na poli automobilového průmyslu, proto dnes dodáváme nástroje veškerým světovým automobilovým výrobcům. Jsme jednička na trhu, disponujeme řadou certifikátů a zaměstnáváme na 380 vysoce kvalifikovaných pracovníků.

Vyrobíme Vám díly dle Vašich specifických požadavků. Používáme ty nejmodernější technologie, zejména metodu horkého tváření, ale také metodu zastudena, dále frézujeme, erodujeme a lisujeme.

Nejnovější technologie, snižování nákladů a kratší dodací lhůty, to všechno jsme my, WEBA Olomouc, s.r.o., !


DALŠÍ MICROSITE FIRMY